2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding voor het huren en onderhouden van MFP’s.
Beschreibung: De doelstelling van deze aanbesteding is de behoefte aan printen, kopiëren en scannen via MFP’s van de Aanbestedende dienst optimaal in te vullen ter ondersteuning van het geven van excellent onderwijs. De Aanbestedende dienst wenst dit doel te realiseren door middel van een Europese aanbesteding volgens een openbare procedure. Zie Formulier C prijzenblad hiervoor.
Interne Kennung: WIIS26MFP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30121300 Reproduktionsgeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte, 30232110 Laserdrucker, 48773000 Softwarepaket mit Druckdienstprogrammen, 50313000 Wartung und Reparatur von Reprografiegeräten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het doel is om voor de Aanbestedende dienst één raamovereenkomst af te sluiten voor een periode van 60 maanden, met de mogelijkheid tot tweemaal een verlenging van 12 maanden.