2. Verfahren
Verfahren
Titel: CONCESSIELEIDRAAD VOOR HET ONTWERPEN, BOUWEN, FINANCIEREN, ONDERHOUDEN EN EXPLOITEREN VAN EEN NIEUW PUBLIEK ZWEMBADCOMPLEX (DBFMO)
Beschreibung: Een concessie met betrekking op het ontwerpen, bouwen, financieren, onderhouden en exploiteren van een nieuw publiek Zwembadcomplex (DBFMO) (inclusief aanhorigheden en omgevingswerken).
Interne Kennung: LEE26001
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: LEE26001 - 1
Beschreibung: Concessieleidraad voor het ontwerpen, bouwen, financieren, onderhouden en exploiteren van een nieuw publiek instructiezwembad (DBFMO)
Interne Kennung: 1