See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Kompleksowe Wzmocnienie Cyberbezpieczeństwa oraz Infrastruktury Sieciowej Jednostki: Dostawa i Wdrożenie Redundantnych Zapór Sieciowych z Systemem Logów, Ochrony Poczty (Antyspam/Antywir), Ochrony EDR/XDR, Systemu Zarządzania Podatnościami, Usług SOC, Wdrożenia Uwierzytelniania, Modernizacji Sieci (Segmentacja, WiFi, Przełączniki), Wdrożenie SZBI oraz Szkolenia z Cyberbezpieczeństwa.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa „Kompleksowe Wzmocnienie Cyberbezpieczeństwa oraz Infrastruktury Sieciowej Jednostki: Dostawa i Wdrożenie Redundantnych Zapór Sieciowych z Systemem Logów, Ochrony Poczty (Antyspam/Antywir), Ochrony EDR/XDR, Systemu Zarządzania Podatnościami, Usług SOC, Wdrożenia Uwierzytelniania, Modernizacji Sieci (Segmentacja, WiFi, Przełączniki), Wdrożenie SZBI oraz Szkolenia z Cyberbezpieczeństwa.”
Vorherige Bekanntmachung: 808900-2025
Interne Kennung: DZP.2347.7.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Zakup Zapory sieciowej - dwa urządzenia redundantne wraz z oprogramowaniem i serwisem na okres 36 m-cy, zakup licencji na system do logów zapory sieciowej oraz ich weryfikacji, Szkolenie z zakresu wprowadzonej zapory sieciowej oraz analizy logów, Zakup i wdrożenie oprogramowania do antyspam i antywiru na pocztę, Ochrona stacji roboczych oraz serwerów - dok. zamówienia
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: System zarządzania bezpieczeństwem informacji
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Haupteinstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: Szkolenia dla kadry kierowniczej oraz personelu medycznego i administracyjnego w zakresie cyberbezpieczeństwa
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80550000 Sicherheitsausbildung