2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de aankoop van telefoons, accessoires en aanverwante diensten
Beschreibung: Politiezone Voorkempen wenst, als aankoopcentrale in de zin van artikel 2, 6°, a) van de Wet inzake Overheidsopdrachten van 17 juni 2016, een raamovereenkomst te sluiten voor de aankoop van mobiele toestellen (GSM, smartphones, tablets) en accessoires waarbij de afnemende entiteiten en/of hun medewerkers kunnen bestellen via een bijhorend online bestelplatform én waarbij een passende professionele dienstverlening en service voor en na verkoop wordt voorzien, zodat de afnemende entiteiten ontlast worden voor het aankoop-, leverings- en serviceproces van mobiele toestellen en accessoires. De aangeboden oplossing omvat o.a.: - Terbeschikkingstelling van een online Choose Your Own Device platform waarmee de (medewerkers van de) afnemende entiteiten een mobiel toestel (GSM/smartphone/tablet) en accessoires kunnen kiezen en aankopen tegen een competitieve prijs (concurrentiële prijzen die de marktprijzen volgen), waarbij een deel van het aankoopbedrag betaald wordt door de werkgever (vast budget dat door de werkgever ter beschikking gesteld wordt) en een deel door de medewerker indien de aankoop dat budget overschrijdt; - Verkoop en levering van mobiele toestellen (GSM/smartphone/tablet): de inschrijvers stellen een lijst op van telefoons die geleverd en ondersteund kunnen worden (aanbodlijst telefoons), die minstens de in de inventaris bij het bestek opgesomde telefoons (basispakket) bevatten en beperkt zich tot toestellen die aangestuurd worden door Android en iOS. (op basis van deze lijst bepalen de afnemende entiteiten individueel welke telefoons er effectief worden aangeboden aan de medewerker binnen het online platform.- aanbod kan op vraag beperkt worden); - Verkoop en levering van accessoires: de inschrijvers stellen een lijst op van accessoires die geleverd en ondersteund kunnen worden voor de telefoons uit de aanbodlijst (aanbodlijst accessoires). Deze moet minstens de in het bestek opgesomde telefoons (basispakket) bevatten; - Service Level Agreement (SLA): passende professionele dienstverlening en service voor en na verkoop van de mobiele toestellen en accessoires (waaronder de verplichte optie voor de verzekering). Deze opdracht is een opdracht voor leveringen in de zin van art. 2, 20° van de Wet inzake Overheidsopdrachten. Het betreft een raamovereenkomst zoals bedoeld in art. 2, 35° van de Wet inzake Overheidsopdrachten van 17 juni 2016. De raamovereenkomst zal gesloten worden met één deelnemer. Het sluiten van een overeenkomst geeft de dienstverlener geen exclusiviteitsrecht. Gedurende de looptijd van deze raamovereenkomst kan de Politiezone Voorkempen en elke andere afnemer van deze raamovereenkomst prestaties (diensten/leveringen), identiek of analoog aan deze beschreven in het bestek laten uitvoeren. De dienstverlener kan hierbij geen aanspraak maken op enigerlei vergoeding. Er is geen afnameverplichting voor bestellers en er worden geen minimale afnames gegarandeerd. De aanbesteder wijst de inschrijvers erop dat alle in de opdracht documenten vermelde hoeveelheden ter informatie gegeven worden en de aanbesteder in geen geval verbindt tot een minimaal bestelvolume. De opdrachtnemer kan in geen geval aanspraak maken op een minimaal aantal bestellingen, noch op een schadevergoeding wegens te weinig geplaatste bestellingen. De maximaal geraamde waarde van deze opdracht bedraagt 700.000,00 euro.
Interne Kennung: PPP0RW-95/6016/3P/2026/95
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32250000 Mobilfunkgeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 3P/2026/95_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer