See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mięsa czerwonego, wędlin z mięsa czerwonego, mięsa drobiowego, wędlin z mięsa drobiowego oraz mięsa czerwonego mrożonego
Beschreibung: Dostawa mięsa czerwonego, wędlin z mięsa czerwonego, mięsa drobiowego, wędlin z mięsa drobiowego oraz mięsa czerwonego mrożonego
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 – Dostawa mięsa czerwonego
Beschreibung: Dostawa mięsa czerwonego
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 100% zamówienia podstawowego
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 – Dostawa wędlin z mięsa czerwonego
Beschreibung: Dostawa wędlin z mięsa czerwonego
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 – Dostawa mięsa drobiowego
Beschreibung: Dostawa mięsa drobiowego
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 – Dostawa wędlin z mięsa drobiowego
Beschreibung: Dostawa wędlin z mięsa drobiowego
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 – Dostawa mięsa czerwonego mrożonego
Beschreibung: Dostawa mięsa czerwonego mrożonego