2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie kompleksowej usługi oświetlenia ulic, dróg i innych otwartych terenów publicznych wraz z konserwacją na terenie Gminy Kobylnica w latach 2025-2028
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa oświetlenia dróg i miejsc publicznych na terenie Gminy Kobylnica, obejmująca: 1. Utrzymanie urządzeń oświetlenia ulicznego znajdujących się na terenie Gminy Kobylnica będących własnością Wykonawcy: 1) Usługa obejmuje maksymalnie 447 punkty świetlne na dzień 20.12.2024 r. usytuowane na terenie Gminy Kobylnica, 2) Wykonawca zobowiązany będzie do podjęcia i wykonania wszelkich czynności niezbędnych do zapewnienia ciągłości oświetlenia na obszarze Gminy Kobylnica w porze od zmierzchu do świtu, 3) Utrzymanie urządzeń oświetleniowych obejmuje wszystkie niezbędne czynności eksploatacyjne i konserwacyjne, a w szczególności: a) oględziny i przeglądy techniczne urządzeń aparatury zasilającej, pomiarowej i sterowniczej, b) oględziny i przeglądy tras linii napowietrznych i kablowych, c) przeglądy techniczne opraw, d) wymianę źródeł światła, e) malowanie i konserwację metalowych konstrukcji latarń, szafek i tablic rozdzielczych, f) pomiary skuteczności ochrony od porażeń z częstotliwością przewidzianą przepisami, g) wymianę wyeksploatowanych słupów i wysięgników, h) wymianę wyeksploatowanych opraw, i) wymianę wyeksploatowanych tablic i szafek, j) wymianę linii napowietrznych i kablowych, k) wymianę uszkodzonych elementów zasilania i sterowania oświetleniem, l) naprawę lub wymianę uszkodzonych kabli, m) podwieszanie zerwanych przewodów, n) wymianę opraw, oprawek, stateczników, kondensatorów, o) wymianę połamanych lub uszkodzonych słupów, p) wymianę wysięgników, uszkodzonych tabliczek słupowych, drzwiczek wnękowych latarń, q) likwidację awarii w urządzeniach oświetlenia ulicznego, r) całodobową dyspozycyjność i dozór techniczny nad urządzeniami oświetleniowymi, s) prowadzenie rejestru zdarzeń. 2. Dostawę i dystrybucję energii elektrycznej do punktów oświetlenia ulicznego znajdujących się na terenie Gminy Kobylnica. 1) Dostawa energii elektrycznej odbywać się będzie na warunkach określonych przepisami ustawy z dnia 10.04.1997 r. Prawo Energetyczne (t.j. Dz.U. z 2024 r. poz. 266 ze zm.) i kodeksu cywilnego oraz z przepisami wykonawczymi wydanymi na ich podstawie. 2) Dostawa i dystrybucja energii elektrycznej obejmuje punkty poboru usytuowane na terenie Gminy Kobylnica. 3. Wykaz punktów świetlnych (PPE) objętych umową został zawarty w Tabeli (Załącznik nr 2 do umowy). 4. Wykonawca wykona modernizację, w postaci wymiany 435 opraw oświetleniowych, na oprawy LED, wraz z osprzętem (tj. przewody, zabezpieczenia, zaciski). Zmodernizowane oprawy pozostaną własnością Wykonawcy. Moce opraw i rozkład światła zostaną dobrane z uwzględnieniem istniejącego rozstawu słupów i dobrane do klasy drogi zgodnie z obowiązującymi normami. 5. Wykonawca w ramach umowy wybuduje dodatkowe dwa punkty świetlne wraz z infrastrukturą towarzyszącą w miejscowości Płaszewo przy posesji nr 19 (dz. nr 25, obręb Płaszewo).
Interne Kennung: CUW.OZ.271.16.2024.MC
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität, 65310000 Stromversorgung, 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001