199982-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa urządzeń i sprzętu medycznego dla projektu „Zintegrowany rozwój systemu opieki kardiologicznej poprzez modernizację zaplecza diagnostycznego (...)” w ramach Inwestycji D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych w obszarze kardiologii ośrodków zakwalifikowanych do OK I – działanie KPOD.07.02-IP.10-001/25”
Beschreibung1. Pełna nazwa postępowania: Dostawa urządzeń i sprzętu medycznego dla projektu „Zintegrowany rozwój systemu opieki kardiologicznej poprzez modernizację zaplecza diagnostycznego, terapeutycznego i organizacyjnego 116 Szpitala Wojskowego SPZOZ w Opolu” w ramach Inwestycji D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych w obszarze kardiologii ośrodków zakwalifikowanych do OK I – działanie KPOD.07.02-IP.10-001/25” 2. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa urządzeń i sprzętu medycznego dla projektu „Zintegrowany rozwój systemu opieki kardiologicznej poprzez modernizację zaplecza diagnostycznego, terapeutycznego i organizacyjnego 116 Szpitala Wojskowego SP ZOZ w Opolu” w ramach Inwestycji D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych w obszarze kardiologii ośrodków zakwalifikowanych do OK I – działanie KPOD.07.02-IP.10-001/25” z podziałem na 5 Zadań: Zadanie Nr 1 - Aparat USG dla Poradni Kardiologicznej Zadanie Nr 2 - Aparat USG dla Izby Przyjęć Zadanie Nr 3 - Aparaty EKG Zadanie Nr 4 - Holtery EKG; Holtery ciśnieniowe Zadanie Nr 5 - Bieżnia do prób wysiłkowych Przedmiot zamówienia, z podziałem na części („Zadania”), został szczegółowo opisany w Załącznikach do SWZ nr 2A do nr 2E, stanowiących opis parametrów technicznych przedmiotu zamówienia, odpowiednio dla Zadań: Załącznik nr 2A - Zadanie Nr 1 Aparat USG dla Poradni Kardiologicznej – 1 kpl. Załącznik nr 2B - Zadanie Nr 2 Aparat USG dla Izby Przyjęć – 1 kpl. Załącznik nr 2C - Zadanie Nr 3 Aparaty EKG – 9 kpl. Załącznik nr 2D - Zadanie Nr 4 Holtery EKG – 14 kpl. ; Holtery ciśnieniowe – 8 kpl. Załącznik nr 2E - Zadanie Nr 5 Bieżnia do prób wysiłkowych – 1 kpl. 3. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych tj. Zamawiający dopuszcza składanie ofert na poszczególne Zadania - części zamówienia. Oferta musi być złożona na całe Zadanie. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na niektóre pozycje poszczególnych Zadań. Ofertę można składać na wszystkie części zamówienia. Zamawiający nie ogranicza liczby części zamówienia, którą można udzielić jednemu Wykonawcy.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage, 33123200 Elektrokardiografen, 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen, 33123000 Herz-Kreislauf-Ausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie Nr 1 - Aparat USG dla Poradni Kardiologicznej
BeschreibungPrzedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2A - Zadanie Nr 1 Aparat USG dla Poradni Kardiologicznej – 1 kpl., stanowiącym opis parametrów technicznych przedmiotu zamówienia dla Zadania Nr 1.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje prawa opcji.
LosLOT-0002
TitelZadanie Nr 2 - Aparat USG dla Izby Przyjęć
BeschreibungPrzedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2B - Zadanie Nr 2 Aparat USG dla Izby Przyjęć – 1 kpl., stanowiącym opis parametrów technicznych przedmiotu zamówienia dla Zadania Nr 2.
LosLOT-0003
TitelZadanie Nr 3 - Aparaty EKG
BeschreibungPrzedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2C - Zadanie Nr 3 Aparaty EKG – 9 kpl., stanowiącym opis parametrów technicznych przedmiotu zamówienia dla Zadania Nr 3.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123200 Elektrokardiografen
LosLOT-0004
TitelZadanie Nr 4 - Holtery EKG; Holtery ciśnieniowe
BeschreibungPrzedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załącznik nr 2D - Zadanie Nr 4 Holtery EKG – 14 kpl. ; Holtery ciśnieniowe – 8 kpl., stanowiącym opis parametrów technicznych przedmiotu zamówienia dla Zadania Nr 4.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen, 33123000 Herz-Kreislauf-Ausrüstung
LosLOT-0005
TitelZadanie Nr 5 - Bieżnia do prób wysiłkowych
BeschreibungPrzedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załącznik nr 2E - Zadanie Nr 5 Bieżnia do prób wysiłkowych – 1 kpl., stanowiącym opis parametrów technicznych przedmiotu zamówienia dla Zadania Nr 5.