2. Verfahren
Verfahren
Titel: Voorgenomen overname projectrechten voor zonnepark Bunnik van ECB
Beschreibung: Het betreft de voorgenomen overname van de projectrechten voor zonnepark Bunnik van ECB Zonnepark A12 B.V. en Energie Coöperatie Bunnik (hierna: de ECB). De Universiteit Utrecht beschikt al over de helft van de projectrechten voor het zonnepark Bunnik en is nu voornemens de overige projectrechten over te nemen van de ECB en zelf het gehele zonnepark te realiseren. Opdrachten voor de realisatie en het beheer van het zonnepark en de realisatie van de kabelverbinding zijn aanbesteed. Tezamen met haar deel verkrijgt de universiteit daarmee het gehele zonnepark en alle opgewekte stroom daarvan. 1,00 euro
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie de nadere toelichting in de bijlage bij deze aankondiging. Deze is op te vragen bij de contactpersoon van de Universiteit Utrecht.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70110000 Baulanderschließung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09330000 Solarenergie, 70322000 Vermietung oder Verkauf von unbebauten Grundstücken, 71420000 Landschaftsgestaltung, 75112100 Mit Entwicklungsprojekten verbundene Verwaltungsdienstleistungen, 79990000 Verschiedene Dienstleistungen für Unternehmen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1