2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na dodávku a implementaci nástroje pro zajištění správy privilegovaných účtů (PIM/PAM) a podpůrných řešení a zajištění podpory dodaného řešení
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka a implementace nástroje pro řízení a správu privilegovaných účtů včetně podpůrných řešení včetně licencí, jejich implementace a zajištění podpory.
Interne Kennung: NAKIT- 2473/OVZ-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0001