2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa nowego samochodu specjalnego przeznaczonego do hydrodynamicznego czyszczenia kanalizacji z możliwością jednoczesnego odsysania nieczystości.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowego samochodu specjalnego do hydrodynamicznego czyszczenia kanalizacji z możliwością jednoczesnego odsysania nieczystości. 2. Dostarczony samochód ma być fabrycznie nowy – rok produkcji 2026 (zamawiający dopuszcza zabudowę fabrycznie nową z 2025 r.), nieużywany, niepowystawowy, sprawny technicznie, bezpieczny, kompletny, gotowy do użycia. 3. Szczegółowy opis przedmiot zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ (parametry techniczne samochodu).
Interne Kennung: ZPW.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Art. 138 ust. 4 ustawy Prawo zamówień publicznych składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42997200 Maschinen für die Reinigung von Rohrleitungsinnenflächen, 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 1 Stück