2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do Szkoły Policji w Słupsku. Dostawa energii elektrycznej nie obejmuje świadczenia usługi dystrybucji energii. Grupa taryfowa C11, G11,C21 Szacunkowe zapotrzebowanie w MWh 59,40; 108,80; 955.
Interne Kennung: RZP-9/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do Szkoły Policji w Słupsku. Dostawa energii elektrycznej nie obejmuje świadczenia usługi dystrybucji energii. Grupa taryfowa C11, G11,C21 Szacunkowe zapotrzebowanie w MWh 59,40; 108,80; 955
Menge: 594 010 880 955