See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzedaż i dostawa fabrycznie nowego, nieużywanego sprzętu laboratoryjnego dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Rzeszowskiego.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Sprzedaż i dostawa fabrycznie nowego, nieużywanego sprzętu laboratoryjnego dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Rzeszowskiego. Zamówienie zostało podzielone na 4 części (4 zadania): Zadanie nr 1: Sprzedaż i dostawa analizatora dla Wydziału Medycznego. Zadanie nr 2: Sprzedaż i dostawa zestawu do preparatyki biomateriałów dla Wydziału Biotechnologii. Zadanie nr 3: Sprzedaż i dostawa sprzętu laboratoryjnego dla Wydziału Medycznego. Zadanie nr 4: Sprzedaż i dostawa aparatury (systemy do pomiaru wina) dla Wydziału Technologiczno – Przyrodniczego. 2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 3 do SWZ. 3. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy PZP. 4. Zgodnie z art. 257 p.z.p. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 5. Zamawiający nie wymaga złożenia wadium. 6. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 7. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.U. UE L 119 z 4.5.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuję, że: — administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Uniwersytet Rzeszowski; 35-959 Rzeszów, al. Rejtana 16c, POLSKA, reprezentowany przez rektora, tel. +48 178721000, — inspektorem ochrony danych w Uniwersytecie Rzeszowskim e-mail: iod@ur.edu.pl , tel. +48 178723439, — Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z niniejszym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonym w trybie przetarg nieograniczony. Pozostałe szczegółowe informacje dotyczące administrowania danych osobowych (RODO) dostępne są w SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 790851-2025
Interne Kennung: DZP.UR.261.404.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1: Sprzedaż i dostawa analizatora dla Wydziału Medycznego.
Beschreibung: Zadanie nr 1: Sprzedaż i dostawa analizatora dla Wydziału Medycznego. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera opis przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 3 do SWZ: a) zaproponowane urządzenie musi być nowe, nieużywane, wolne od wad, a jego parametry techniczno funkcjonalne nie niższe niż przedstawione w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ; b) zaproponowane oprogramowanie musi być wolne od wad, a jego parametry techniczno-funkcjonalne nie niższe niż przedstawione w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ. c) Zamawiający dopuszcza składania ofert równoważnych. Wszędzie tam, gdzie Zamawiający opisuje przedmiot zamówienia poprzez wskazanie znaków towarowych, patentów lub odniesienie do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, pochodzenia, specyfikacji technicznych i/lub systemów referencji technicznych, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. Szczegółowe informacje w dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2: Sprzedaż i dostawa zestawu do preparatyki biomateriałów dla Wydziału Biotechnologii.
Beschreibung: Zadanie nr 2: Sprzedaż i dostawa zestawu do preparatyki biomateriałów dla Wydziału Biotechnologii. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera opis przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 3 do SWZ: a) zaproponowane urządzenie musi być nowe, nieużywane, wolne od wad, a jego parametry techniczno funkcjonalne nie niższe niż przedstawione w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ; b) zaproponowane oprogramowanie musi być wolne od wad, a jego parametry techniczno-funkcjonalne nie niższe niż przedstawione w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ. c) Zamawiający dopuszcza składania ofert równoważnych. Wszędzie tam, gdzie Zamawiający opisuje przedmiot zamówienia poprzez wskazanie znaków towarowych, patentów lub odniesienie do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, pochodzenia, specyfikacji technicznych i/lub systemów referencji technicznych, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. Szczegółowe informacje w dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3: Sprzedaż i dostawa sprzętu laboratoryjnego dla Wydziału Medycznego.
Beschreibung: Zadanie nr 3: Sprzedaż i dostawa sprzętu laboratoryjnego dla Wydziału Medycznego. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera opis przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 3 do SWZ: a) zaproponowane urządzenie musi być nowe, nieużywane, wolne od wad, a jego parametry techniczno funkcjonalne nie niższe niż przedstawione w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ; b) zaproponowane oprogramowanie musi być wolne od wad, a jego parametry techniczno-funkcjonalne nie niższe niż przedstawione w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ. c) Zamawiający dopuszcza składania ofert równoważnych. Wszędzie tam, gdzie Zamawiający opisuje przedmiot zamówienia poprzez wskazanie znaków towarowych, patentów lub odniesienie do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, pochodzenia, specyfikacji technicznych i/lub systemów referencji technicznych, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. Szczegółowe informacje w dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4: Sprzedaż i dostawa aparatury (systemy do pomiaru wina) dla Wydziału Technologiczno – Przyrodniczego.
Beschreibung: Zadanie nr 4: Sprzedaż i dostawa aparatury (systemy do pomiaru wina) dla Wydziału Technologiczno – Przyrodniczego. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera opis przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 3 do SWZ: a) zaproponowane urządzenie musi być nowe, nieużywane, wolne od wad, a jego parametry techniczno funkcjonalne nie niższe niż przedstawione w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ; b) zaproponowane oprogramowanie musi być wolne od wad, a jego parametry techniczno-funkcjonalne nie niższe niż przedstawione w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ. c) Zamawiający dopuszcza składania ofert równoważnych. Wszędzie tam, gdzie Zamawiający opisuje przedmiot zamówienia poprzez wskazanie znaków towarowych, patentów lub odniesienie do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, pochodzenia, specyfikacji technicznych i/lub systemów referencji technicznych, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. Szczegółowe informacje w dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 4