200170-2026 - Auftragsänderung
Polen – Planungsleistungen im Bauwesen – Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania pn: „Budowa drogi S6 – Zachodnia Obwodnica Szczecina” z podziałem na 2 części.
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie dokumentacji projektowej dla zadania pn: „Budowa drogi S6 – Zachodnia Obwodnica Szczecina” z podziałem na 2 części.
BeschreibungOgraniczona liczba znaków w pkt II.1.1) uniemożliwia podanie pełnej nazwy zamówienia w związku z powyższym nazwę zamówienia podane w pkt. II.1.4) Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania pn: „Budowa drogi S6 – Zachodnia Obwodnica Szczecina” z podziałem na 2 części: Część 1: Odcinek 1 - Kołbaskowo - Dołuje od km 1+900 do km 15+484,04 i odcinek 2 - Dołuje - Police od km 15+484,04 do km 27+400,00, węzeł "Będargowo”. Część 2: Odcinek 3 - Police – Goleniów od km 27+400,00 do km 50+810,20.
Interne KennungO.Sz.D-3.2413.51.2021
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
LosLOT-0001
TitelOdcinek 1 - Kołbaskowo - Dołuje od km 1+900 do km 15+484,04 i odcinek 2 - Dołuje - Police od km 15+484,04 do km 27+400,00, węzeł “Będargowo”.
BeschreibungWykonanie dokumentacji projektowej dla zadania pn: „Budowa drogi S6 – Zachodnia Obwodnica Szczecina” z podziałem na 2 części: Część 1: Odcinek 1 - Kołbaskowo - Dołuje od km 1+900 do km 15+484,04 i odcinek 2 - Dołuje - Police od km 15+484,04 do km 27+400,00, węzeł “Będargowo”. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: - opracowanie mapy do celów projektowych, - opracowanie Projektu Budowlanego (z wyłączeniem PT) wraz z niezbędnymi opiniami, uzgodnieniami i decyzjami zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, - opracowanie wymaganych WWIORB, - opracowanie materiałów do decyzji ZRID, - opracowanie projektów podziału nieruchomości, - opracowanie raportu do ponownej oceny o oddziaływaniu na środowisko oraz opracowanie raportu o oddziaływaniu na środowisko dla węzła “Będargowo” i dla OUD “Kołbaskowo”, - opracowanie materiałów do audytu BRD, - opracowanie projektu organizacji ruchu, - opracowanie opinii geotechnicznej, - opracowanie kosztorysu inwestorskiego i ZZK, - stabilizacja granic po uzyskaniu ostatecznej decyzji ZRID, - udzielanie odpowiedzi do przetargu na roboty, . uzyskanie DŚU dla węzła “Będargowo” i dla OUD “Kołbaskowo”. Zakres prac przewiduje zaprojektowanie obiektów drogowych, obiektów inżynierskich, sieci infrastruktury związanej z funkcjonowaniem drogi, usunięcia kolizji z sieciami infrastruktury technicznej.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71351000 Geologische, geophysikalische und sonstige wissenschaftliche Prospektionstätigkeiten
LosLOT-0002
TitelOdcinek 3 - Police – Goleniów od km 27+400,00 do km 50+810,20.
BeschreibungWykonanie dokumentacji projektowej dla zadania pn: „Budowa drogi S6 – Zachodnia Obwodnica Szczecina” z podziałem na 2 części: Część 2: Odcinek 3 - Police – Goleniów od km 27+400,00 do km 50+810,20. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: - opracowanie mapy do celów projektowych, - opracowanie Projektu Budowlanego (z wyłączeniem PT) wraz z niezbędnymi opiniami, uzgodnieniami i decyzjami zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, - opracowanie raportu o oddziaływaniu na środowisko dla OUD “Police”, - opracowanie wymaganych WWIORB, - opracowanie materiałów do decyzji ZRID, - opracowanie projektów podziału nieruchomości, - opracowanie raportu do ponownej oceny o oddziaływaniu na środowisko, - opracowanie materiałów do audytu BRD, - opracowanie projektu organizacji ruchu, - opracowanie opinii geotechnicznej, - opracowanie kosztorysu inwestorskiego i ZZK, - stabilizacja granic po uzyskaniu ostatecznej decyzji ZRID, - udzielanie odpowiedzi do przetargu na roboty, - uzyskanie DŚU dla OUD “Police”, - analiza oddziaływania tunelu na powierzchnię terenu, wykonać ekspertyzę mającą na celu ustalenie, czy budowa tunelu w jakikolwiek sposób ograniczy możliwość korzystania z nieruchomości – zgodnie z zapisami KOPI. Zakres prac przewiduje zaprojektowanie obiektów drogowych, obiektów inżynierskich (w tym dwunawowego tunelu drogowego wraz z kompleksowym wyposażeniem), sieci infrastruktury związanej z funkcjonowaniem drogi, usunięcia kolizji z sieciami infrastruktury technicznej.