200195-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Gartenbau – Letnie i zimowe utrzymanie porządku i czystości na terenach miejskich zlokalizowanych w Częstochowie wraz z pielęgnacją zieleni
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLetnie i zimowe utrzymanie porządku i czystości na terenach miejskich zlokalizowanych w Częstochowie wraz z pielęgnacją zieleni
Vorherige Bekanntmachung836148-2025
Interne KennungCUK-ZPI.2600.1.2.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
5. Los
LosLOT-0002
TitelCZĘŚĆ II - REJON II TYSIĄCLECIE
BeschreibungUtrzymanie porządku i czystości oraz utrzymanie zimowe na terenach miejskich zlokalizowanych w Częstochowie Pielęgnacja zieleni na terenach miejskich zlokalizowanych w Częstochowie
Interne KennungCUK-ZPI.2600.1.2.2025 CZĘŚĆ II - REJON II TYSIĄCLECIE
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung, 77314100 Anlegen von Rasen, 77340000 Baum- und Heckenschnitt, 90511300 Müllsammlung
Optionen
Beschreibung der Optionen1.Zamawiający jest uprawniony do skorzystania z prawa opcji, którego przedmiotem pozostaje realizacja tożsamych względem okresu podstawowego usług świadczonych w okresie następującym po okresie podstawowym. 2.Skorzystanie z prawa opcji, o którym mowa w ust. 1 powyżej może nastąpić: 1)na okres 12 następujących po sobie miesięcy, po zakończeniu okresu podstawowego realizacji zamówienia, 2)w zakresie wszystkich lub wybranych przez Zamawiającego usług składających się na przedmiot umowy. 3.Rozliczenie okresu opcyjnego nastąpi na takich samych zasadach jak realizacji umowy w okresie podstawowym. 4.Zamawiający korzystając z prawa opcji złoży Wykonawcy stosowne oświadczenie w formie pisemnej lub elektronicznej, wraz z wskazaniem zakresu w jakim korzysta z prawa opcji oraz wskazaniem wartości zamówienia opcyjnego z którego korzysta. Ustalenie wartości zamówienia opcyjnego z którego korzysta Zamawiający nastąpi na podstawie zakresu przedmiotowego zamówienia opcyjnego oraz przy uwzględnieniu cen jednostkowych wynikających z oferty Wykonawcy. 5.Zamawiający nie jest zobowiązany do skorzystania z prawa opcji, a skorzystanie z wskazanego uprawnienia ma charakter swobodnej decyzji Zamawiającego. Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia tytułem nieskorzystania przez Zamawiającego z uprawnienia opcyjnego. 6.Wykonawca zobowiązany jest do realizacji zamówienia opcyjnego w przypadku złożenia przez Zamawiającego oświadczenia, o którym mowa w ust. 4 powyżej. 7.W okresie opcyjnym obowiązują tożsame warunki realizacji umowy jak dla okresu podstawowego, przy czym zabezpieczenie należytego wykonania umowy, Wykonawca zobowiązany jest przedłożyć w terminie 7 dni od dnia skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, na kwotę odpowiadającą 5% wartości zamówienia opcyjnego z którego skorzystał Zamawiający. Dopuszczalne jest przedłużenie dotychczas wniesionego zabezpieczenia.
LosLOT-0003
TitelCZĘŚĆ IV - REJON IV A GRABÓWKA
Interne KennungCUK-ZPI.2600.1.2.2025 CZĘŚĆ IV - REJON IV A GRABÓWKA
LosLOT-0004
TitelCZĘŚĆ V - REJON IV B GRABÓWKA
Interne KennungCUK-ZPI.2600.1.2.2025 CZĘŚĆ V - REJON IV B GRABÓWKA
LosLOT-0005
TitelCZĘŚĆ VI- REJON V MIRÓW
Interne KennungCUK-ZPI.2600.1.2.2025 CZĘŚĆ VI - REJON V MIRÓW
LosLOT-0009
TitelCZĘŚĆ IX - REJON VII PARKI
Interne KennungCUK-ZPI.2600.1.2.2025 CZĘŚĆ IX - REJON VII PARKI
LosLOT-0010
TitelCZĘŚĆ X - REJON VIII DK-1
Interne KennungCUK-ZPI.2600.1.2.2025 CZĘŚĆ X - REJON VIII DK-1