2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poprawa jakości funkcjonowania SP ZOZ w Międzyrzecu Podlaskim poprzez podniesienie poziomu informatyzacji i wzrost cyberbezpieczeństwa – zakup systemu HIS
Beschreibung: 1. Zamawiający wymaga, realizacji zadania obejmującej następujące etapy:: Etap I – Opracowanie Analizy przedwdrożeniowej Etap II – Dostawa Licencji Systemu Etap III - Wdrożenie Systemów wraz digitalizacją dokumentacji medycznej i integracją Platformy Usług Inteligentnych (PUI) . Etap IV – Dostawa Infrastruktury IT 2. Stan bieżący posiadanego Systemu. Obecnie Zamawiający posiada: - System HIS WMS Miedqus (producent Gabos Software sp. z o. o. ) - System ERP Symfonia ERP (producent Symfonia sp. z o.o.) - System PACS KaPACS (producent IT4KAN SP. Z O.O.) - System RIS WMS Miedqus (producent Gabos Software sp. z o. o. ) - System LIS System Centrum. (producent Marcel S.A.) 3. Migracja - Zamawiający oczekuje wykonania migracji danych w zakresie posiadanych obecnie Systemów. Wykonanie migracji danych zawartych w obecnie używanej bazie danych do nowego rozwiązania musi odbyć się zgodnie z wytycznymi wskazanymi w dalszej części Opisu Przedmiotu Zamówienia w rozdziale IV.4 pkt 4. Integracja - Zamawiający wymaga by Wykonawca dostarczył Zamawiającemu System oraz dokonał jego integracji. Integracja zostanie przeprowadzona zgodnie z wytycznymi wskazanymi w dalszej części Opisu Przedmiotu Zamówienia w rozdziale IV.4 pkt 3). 5. Koszty migracji i integracji są częścią ceny, składanej przez Wykonawcę. Wykonawca zobowiązany jest uwzględnić w ofercie pełny koszt wykonania migracji i integracji uwzględniający również, o ile będzie to konieczne, wykonanie modyfikacji interfejsów wymiany danych posiadanych systemów oraz zakup niezbędnych do integracji licencji. 6. Zamawiający wymaga dostarczenia Infrastruktury IT i Oprogramowania Narzędziowego. 7. Celem powyższych działań ma być poprawa funkcjonowania placówki medycznej, zwiększenie efektywności udzielania świadczeń, zapewnienie pacjentom właściwej opieki i lepszego dostępu do informacji na temat swojego stanu zdrowia poprzez wsparcie procesu informatyzacji w obszarze ochrony zdrowia. 8. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym szczegółowy zakres rzeczowy, zawarty został w: 1) Załączniku nr 3 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia 2) Załączniku nr 4 do SWZ – Projekt umowy. 9. W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania, zamawiający żąda od Wykonawcy złożenia wraz z ofertą próbki Systemu HIS, zawierającą oferowany System HIS zgodnie z OPZ. UWAGA: próbka stanowi zestaw demonstracyjny. Wymogi dotyczące próbki zostały opisane w Załączniku nr 11 do SWZ – Scenariusz dotyczący próbki. 10. Jeżeli Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne, Zamawiający przewiduje wezwanie Wykonawcy do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie (art. 107 ust. 2 ustawy Pzp). 11. Stosowanie do dyspozycji art. 257 pkt 1 Pzp, Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Interne Kennung: 5/2026/PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 80500000 Ausbildung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 50312000 Wartung und Reparatur von Computeranlagen, 48820000 Server, 30234500 Arbeitsspeichermedien, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 35100000 Not- und Sicherheitsausrüstungen, 38520000 Scanner, 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung
5. Los
Los: LOT-0001