See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: leveren van warme dranken voor de periode 03/2025 tot 02/2029
Beschreibung: leveren van warme dranken voor de periode 03/2025 tot 02/2029
Interne Kennung: PPP06V-2192/5124/2024156
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Leveren van producten voor bereiding warme dranken en toebehoren
Beschreibung: Leveren van producten voor bereiding warme dranken en toebehoren
Interne Kennung: 2024156_1
Los: LOT-0002
Titel: Warme drankenautomaten
Beschreibung: Warme drankenautomaten
Interne Kennung: 2024156 2_2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42968100 Getränkeautomaten