2. Verfahren
Verfahren
Titel: Werkkleding en - schoenen
Beschreibung: Opdracht voor het landelijk leveren van werkkleding en -schoenen voor de medewerkers van Aanbestedende dienst levering van werkkleding voor ongeveer 140 medewerkers.
Interne Kennung: RNwk25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18800000 Schuhwerk, 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Werkkleding & Schoenen
Beschreibung: Gehele opdracht voor de levering van werkkleding en schoenen voor medewerkers van Stichting Reclassering Nederland €75.000 per jaar
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsopties