See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa serwera NAS dla Międzynarodowego Centrum Badań nad Szczepionkami Przeciwnowotworowymi Uniwersytetu Gdańskiego.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa serwera NAS, zwanego dalej „sprzętem”, dla Międzynarodowego Centrum Badań nad Szczepionkami Przeciwnowotworowymi Uniwersytetu Gdańskiego. 2. Kod Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 48823000-3 (serwery plików). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w opisie przedmiotu zamówienia - załączniku nr 6 do SWZ. 4. Miejsce dostawy sprzętu: Międzynarodowe Centrum Badań nad Szczepionkami Przeciwnowotworowymi Uniwersytetu Gdańskiego, 80-822 Gdańsk, ul. Kładki 24, pok. 302. 5. Zamawiający wymaga gwarancji na sprzęt na okres 36 miesięcy, w tym 60 miesięcy na dyski twarde. Szczegóły dotyczące gwarancji zawarte są w § 7 projektu umowy – załączniku nr 5 do SWZ. 6. Zamawiający po podpisaniu umowy, przewiduje ubieganie się o 0% stawkę podatku VAT na serwer, na podstawie art. 83 ust. 14 pkt. 1 ustawy z 11 marca 2004r. o podatku od towarów i usług (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 775 z późn. zm.)
Vorherige Bekanntmachung: 858294-2025
Interne Kennung: 5B10.291.1.190.2025.RR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48823000 Dateiverwalter
5. Los
Los: LOT-0001