2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanbesteding Wmo-Hulpmiddelen
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren van Wmo-hulpmiddelen, inclusief het leveren van de daarbij behorende diensten. Zie voor meer informatie de aanbestedingsleidraad. De geraamde waarde van de overeenkomst is € 21,9 miljoen exclusief BTW. Het aantal leveringen (per kwartaal) is openomen in de aanbestedingsleidraad en bijbehorende bijlagen.
Interne Kennung: AM2027
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33196000 Medizinische Hilfsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33193000 Behindertenfahrzeuge, Rollstühle und dazugehörige Ausrüstung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De initiele looptijd is 2 jaar met een verlengingsoptie van 4 keer 1 jaar.
200418-2026 - Mededinging
Nederland – Medische hulpmiddelen – Aanbesteding Wmo-Hulpmiddelen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Aanbesteding Wmo-Hulpmiddelen
Interne identificatiecode: AM2027
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33196000 Medische hulpmiddelen
Aanvullende classificatie (cpv): 33193000 Invalidewagentjes, rolstoelen en bijbehorende apparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: