200471-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Allgemeine und berufliche Bildung – KV – REKVALIFIKAČNÍ KURZY PRO KARLOVARSKÝ KRAJ 2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: KV – REKVALIFIKAČNÍ KURZY PRO KARLOVARSKÝ KRAJ 2026
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky (dále také jen „VZ“) je zajištění rekvalifikací dle zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, ve znění pozdějších předpisů (dále také jen „ZoZ“), pro uchazeče a zájemce o zaměstnání. Rekvalifikační kurzy budou realizovány na základě rámcových dohod uzavřených s vybranými dodavateli, a to vždy s jedním dodavatelem pro každou jednotlivou část veřejné zakázky, v souladu s § 131 a násl. ZZVZ. Na základě uzavřených rámcových dohod budou následně uzavírány jednotlivé dohody o provedení rekvalifikace. Veřejná zakázka je v souladu s § 35 ZZVZ rozdělena na části, přičemž každá část odpovídá konkrétnímu druhu rekvalifikačního kurzu a místu jeho realizace. Dodavatelé jsou oprávněni podat nabídku na jednu, více nebo na všechny části veřejné zakázky v souladu s § 101 odst. 2 ZZVZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: bližší specifikace uvedena v NEN
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1.Digitální gramotnost – Cheb
Interne Kennung: 01
Los: LOT-0004
Titel: 4.Svařování – ČSN EN ISO 9606-1 141 – Karlovarský kraj
Interne Kennung: 04
Los: LOT-0003
Titel: 3.Svařování – ČSN EN ISO 9606-1 135 – Karlovarský kraj
Interne Kennung: 03
Los: LOT-0002
Titel: 2.Obsluha osobního počítače – Mariánské Lázně
Interne Kennung: 02