2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky medicinálního plynu - kyslíku včetně pronájmu lahví
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je uzavření rámcové smlouvy na dodávky medicinálního plynu - kyslíku včetně pronájmu lahví s příslušenstvím. Blíže je specifikováno plnění v odst. 2.3 ZD a v Příloze č. 4 ZD. Zadavatel používá léčivo (povinné vybavení sanitních vozidel) v rámci poskytování přednemocniční neodkladné péče.
Interne Kennung: 91/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24100000 Gase
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase, 24111900 Sauerstoff, 44615000 Druckbehälter, 42131170 Gasflaschendruckventile
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44615000 Druckbehälter, 42131170 Gasflaschendruckventile, 24111900 Sauerstoff, 24111500 Medizinische Gase
Optionen:
Beschreibung der Optionen: V souladu s § 222 odst.4 zákona především pokud změna nemění celkovou povahu veřejné zakázky a její hodnota je do 10% původní hodnoty závazku.