See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Organizacja i przeprowadzenie szkoleń dla branży gastronomiczno-hotelarskiej i spedycyjno-logistycznej, na potrzeby projektu „Gdańsk Miastem Zawodowców – Etap II, w podziale na dziewięć części.
Beschreibung: Zorganizowanie i przeprowadzenie szkoleń dla branży gastronomiczno-hotelarskiej i spedycyjno-logistycznej, dla uczestników/czek Projektu „Gdańsk Miastem Zawodowców – Etap II” realizowanego w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027, Priorytet 5 Fundusze europejskie dla silnego Pomorza (EFS+). Działanie 5.8. Edukacja ogólna i zawodowa, w podziale na dziewięć części: CZĘŚCI 1 - Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu Animator czasu wolnego dla 25 osób (2 grup po ok. 13 osób); CZĘŚCI 2 - Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu Autoprezentacja i wystąpienia publiczne dla 40 osób (4 grup po ok. 10 osób); CZĘŚCI 3 - Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu HoReCa w sieci – sprzedaż i nowoczesny marketing usług hotelowych. Jak skutecznie prowadzić social media dla 10 osób (1 grup po ok. 10 osób); CZĘŚCI 4 - Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu Komunikacja interpersonalna pracownika z gościem hotelowym dla 30 osób (3 grup po ok. 10 osób); CZĘŚCI 5 - Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu Profesjonalny wizerunek pracownika recepcji hotelowej – wizaż i dress code dla 30 osób (3 grupy po ok. 10 osób); CZĘŚCI 6 - Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu Event manager / organizator konferencji dla 10 osób (1 grupa po ok. 10 osób); CZĘŚCI 7 - Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu Manager gastronomii dla 20 osób (2 grupy po ok. 10 osób); CZĘŚCI 8 - Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu Zarządzanie kosztami w lokalu gastronomicznym dla 20 osób (2 grupy po ok 10 osób); CZĘŚCI 9 - Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu Organizacja wesel dla 10 osób (1 grupa po ok 10 osób).
Vorherige Bekanntmachung: 835355-2025
Interne Kennung: ZOZP.231.72.2025.AA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80530000 Berufsausbildung
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu dla animatora czasu wolnego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest organizacja i realizacja usług szkoleniowych dla uczestników/czek Projektu „Gdańsk Miastem Zawodowców – Etap II” realizowanego w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027, Priorytet 5 Fundusze europejskie dla silnego Pomorza (EFS+). Działanie 5.8. Edukacja ogólna i zawodowa.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji na warunkach określonych w Opisie przedmiotu zamówienia oraz Projektowanych postanowieniach umownych.
Los: LOT-0003
Titel: Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu autoprezentacja i wystąpienia publiczne.
Los: LOT-0004
Titel: Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu HoReCa w sieci – sprzedaż i nowoczesny marketing usług hotelowych. Jak skutecznie prowadzić social media.
Los: LOT-0005
Titel: Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu pt. komunikacja interpersonalna pracownika z gościem hotelowym.
Los: LOT-0006
Titel: Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu pt. profesjonalny wizerunek pracownika recepcji hotelowej – wizaż i dress code.
Los: LOT-0007
Titel: Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu dla event manager / organizatora konferencji.
Los: LOT-0008
Titel: Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu dla manager gastronomii.
Los: LOT-0009
Titel: Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu pt. zarządzanie kosztami w lokalu gastronomicznym.
Los: LOT-0010
Titel: Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu pt. organizacja wesel.