200588-2026 - Wettbewerb
Dänemark – Schlammsaugwagen – Genudbud: Udlejning af slamsugere til Odsherred Tømning A/S
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelGenudbud: Udlejning af slamsugere til Odsherred Tømning A/S
BeschreibungUdbuddet vedrører en Rammeaftale, som omfatter udlejning af slamsugere til Odsherred Tømning A/S, herunder chassis med tilhørende opbygning af et kombinationsanlæg, samt fuld service i hele lejeperioden. Der skal tilbydes 2 forskellige modeller. Aftalen omfatter tilrådighedsstillelse af slamsugere i lejeperiode uden chauffør, inkl. fuld service og vedligehold.
Interne Kennung686311
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144410 Schlammsaugwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing, 50117100 Umbau von Kraftfahrzeugen, 50114200 Wartung von Lastwagen
5. Los
LosLOT-0000
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing, 50117100 Umbau von Kraftfahrzeugen