200604-2025 - Ergebnis
Polen – Spezialfahrzeuge – Zakup wozów asenizacyjnych na potrzeby Gminy Cyców
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wozów asenizacyjnych na potrzeby Gminy Cyców
Beschreibung: Parametry techniczne pojazdu do opróżniania zbiorników sanitarnych: I.Podwozie -podwozie 2025, 4x2, -kabina dzienna 2 osobowa, -zawieszenie mechaniczne przód/ pneumatyczne tyłu, -rozstaw osi max 3950mm, -silnik diesel o mocy min. 280 KM i max. 320KM, -max. Moment obrotowy min. 1400Nm, -pojemność do 10000ccm, -zderzak w wersji budowlanej, stalowy, -skrzynia min. 12 biegowa, -system automatycznej zmiany biegów z możliwością manualnej zmiany biegów, -wydech spalin do góry -przystawka mocy zasilana od silnika jak również od skrzyni biegów -zbiornik paliwa min. 250l -rama pojazdu o grubości min. 8 mm -opony min. 315/70 R22.5 -instalacja elektryczna fabryczna do oświetlenia pługa -osłony przednich reflektorów -światła dalekosiężne poniżej przedniej szyby, -tylna belka z zaczepem do wyciągania pojazdu, -kabina niebieska, -wysokość kabiny kierowcy min 1800mm z przestrzenią za siedzeniami min. 250mm II.Zabudowa komunalna: -zabudowa asenizacyjna fabrycznie nowa, -zbiornik wykonany z blachy stalowej, konstrukcyjnej, kotłowej o grubości 6mm, -objętość geometryczna zbiornika 10.000 litrów, -rama pomocnicza z ceownika hutniczego C140, -beczka osadzona z przodu na łożu, z tyłu na sworzniach, pochylona w kierunku tyłu pojazdu o ok 5% -otwarte wanny na węże ssące i wyposażone po prawej i lewej stronie beczki, -na dennicy wieszaki do transportu węża ssącego -pompa ssąca o wydajności min. 880m3/h do pracy ciągłej, chłodzona powietrzem, -potrójne zabezpieczenia kompresora przed zalaniem, -napęd pompy hydrauliczny, -wytwarzana próżnia do 95%, -przyłącze ssania w dennicy tylnej DN 110 z zasuwą sterowaną ręcznie, -przyłącze ssania z boku po prawej stronie pojazdu DN 110 z zasuwą sterowaną ręcznie i osłoną zabezpieczającą przed zanieczyszczeniem elementów konstrukcyjnych pojazdu -skrzynka narzędziowa do transportu elementów eksploatacyjnych (rękawice, klucz, wiadro itp.) -wyskalowany wziernik napełnienia z boku zbiornika, -dennica tylna otwierana hydraulicznie, ręcznie ryglowana, -zawór bezpieczeństwa ciśnieniowy 0,5 bar -zawór bezpieczeństwa podciśnieniowy 0,8bar -odolejacz -wąż ssący DN 110 z końcówkami strażackimi – 10 metrów, -lampa robocza LED montowana z tyłu zabudowy, -belka świetlna na dachu kabiny, -zabudowa malowana poliuretanową farbą nawierzchniową RAL 7042 -haki do otwierania pokryw – 2 szt -przygotowanie do montażu pługa wraz z regulowanym hydraulicznie pługiem strzałkowym -dokumentacja do rejestracji – badanie jednostkowe Parametry techniczne pojazdu do opróżniania zbiorników sanitarnych z dodatkową funkcją czyszczenia kanalizacji: I.Podwozie -podwozie 2025, 4x2, -kabina dzienna 2 osobowa, -zawieszenie mechaniczne przód/ pneumatyczne tyłu, -rozstaw osi max 3950mm, -silnik diesel o mocy min. 280 KM i max. 320KM, -max. Moment obrotowy min. 1400Nm, -pojemność do 10000ccm, -zderzak w wersji budowlanej, stalowy, -skrzynia min. 12 biegowa, -system automatycznej zmiany biegów z możliwością manualnej zmiany biegów, -wydech spalin do góry -przystawka mocy zasilana od silnika jak również od skrzyni biegów -zbiornik paliwa min. 250l -rama pojazdu o grubości min. 8 mm -opony min. 315/70 R22.5 -instalacja elektryczna fabryczna do oświetlenia pługa -osłony przednich reflektorów -światła dalekosiężne poniżej przedniej szyby, -tylna belka z zaczepem do wyciągania pojazdu, -kabina niebieska, -wysokość kabiny kierowcy min 1800mm z przestrzenią za siedzeniami min. 250mm II.Zabudowa komunalna: -zabudowa asenizacyjna fabrycznie nowa przeznaczona do ciśnieniowego czyszczenia kanalizacji oraz odsysania odpadów, -zbiornik i dennice wykonane z blachy stalowej, o grubości 6mm, -objętość zbiornika 10.000 litrów ze stałą przegrodą wewnętrzną oddzielającą część wodną od części na osad -pojemność zbiornika osadu: 8000l + pojemność zbiornika wody czystej: 2000l, -zbiornik wzmocniony zewnętrznymi stalowymi pierścieniami, -falochron wewnątrz zbiornika – co najmniej 1 szt., -pompa wodna o wydajności min. 100l/min/130bar, -hydrauliczny napęd pompy wodnej umożliwiający wspólną pracę z kompresorem, -część wodna wyposażona we właz rewizyjny, -króciec do tankowania wody czystej z przyłączem strażackim, -odpowietrznik w części wodnej, -możliwość regulacji ciśnienia pompy wodnej, -wskaźnik ciśnienia roboczego pompy wodnej, -dwustopniowe zabezpieczenie pompy wody, -wskaźnik poziomu wody, -filtr wody, -zawór w części wody czystej umożliwiający całkowite opróżnienie zbiornika, -hydraulicznie napędzana zwijarka na wąż ciśnieniowy ½’’ i długości min. 60 metrów przytwierdzony do ramy podwozia z tyłu po prawej stronie, -głowice do ciśnieniowego mycia: min 2 szt.: przebijająca i płucząca, -lanca do ciśnieniowego mycia, -wyskalowany wskaźnik poziomu ścieków zamontowany po lewej stronie, -pompa ssąca o wydajności min. 880m3/h do pracy ciągłej, chłodzona powietrzem, -pompa próżniowa napędzana hydraulicznie, -wbudowany w pompę próżniową zawór 4-drogowy manualny, -dennica tylna otwierana hydraulicznie, ręcznie ryglowana, -zawór bezpieczeństwa ciśnieniowy 0,5 bar, -zawór bezpieczeństwa podciśnieniowy 0,8 bara, -potrójne zabezpieczenie kompresora przed zalaniem, -odolejacz, -boczne koryta na węże ze stali nierdzewnej, -króciec ssawno – spustowy umiejscowiony w tylnej dennicy, zakończony szybkozłączem strażackim, - rzyłącze ssania z boku po prawej stronie pojazdu DN 110 z zasuwą sterowaną ręcznie i osłoną zabezpieczającą przed zanieczyszczeniem elementów konstrukcyjnych pojazdu -skrzynka narzędziowa do transportu elementów eksploatacyjnych (rękawice, klucz, wiadro itp.) -wąż ssący z końcówkami strażackimi–2 szt. (7metrów i 10 metrów) -boczne bariery antynajazdowe, -lampa robocza LED z tyłu zabudowy–1 sztuka, -lampa ostrzegawcza kogut LED–1 sztuka, -przygotowanie do montażu pługa, -zabudowa malowana farbą poliuretanową nawierzchniową RAL 7042, -komplet dokumentacji umożliwiający rejestrację jako samochód specjalny, -samochód musi spełniać wymagania techniczne określone przez przez obowiązujące w Polsce przepisy
Vorherige Bekanntmachung: 92348-2025
Interne Kennung: Or.271.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144500 Fahrzeuge für Abfall und Abwasser, 34144410 Schlammsaugwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup wozów asenizacyjnych na potrzeby Gminy Cyców.