200620-2026 - Wettbewerb
Polen – Rodung – Opracowanie inwentaryzacji dendrologicznej ogrodu drzew wraz z mapą do celów projektowych na terenie Parku Śląskiego im. Gen. Jerzego Ziętka S.A. w Chorzowie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOpracowanie inwentaryzacji dendrologicznej ogrodu drzew wraz z mapą do celów projektowych na terenie Parku Śląskiego im. Gen. Jerzego Ziętka S.A. w Chorzowie
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest „Opracowanie inwentaryzacji dendrologicznej ogrodu drzew wraz z mapą do celów projektowych na terenie Parku Śląskiego im. Gen. Jerzego Ziętka S.A. w Chorzowie”. Opracowanie to będzie stanowić podstawę do dalszych prac projektowych ogólnodostępnego ogrodu dendrologicznego. Zadanie obejmuje szczegółową inwentaryzację uwzględniającą drzewa i krzewy z naniesieniem ich na mapę do celów projektowych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi Załącznik nr 3 do SWZ. 3. Dodatkowe warunki realizacji zamówienia określają projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung11/PN/U/2026/MF
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211300 Rodung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71510000 Standortbegehung, 90700000 Dienstleistungen im Umweltschutz, 71355000 Vermessungsarbeiten
5. Los
LosLOT-0001