2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa preparatów oraz sprzętu do podawania żywienia dojelitowego na potrzeby pacjentów zakładów wchodzących w skład Stołecznego Centrum Opiekuńczo- Leczniczego Spółka z o.o.
Beschreibung: Dostawa preparatów oraz sprzętu do podawania żywienia dojelitowego zgodnie z opisem zawartym w Załączniku nr 2.1, 2.2 i 2.3 do SWZ. Warunki realizacji sukcesywnej dostawy określone zostały w Zał. nr 8 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Interne Kennung: ZP/11/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - preparaty i sprzęt do żywienia dojelitowego
Beschreibung: Część 1 - szczegółowy opis zawiera Załącznik nr 2.1 do SWZ
Interne Kennung: ZP/11-1/2026
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33692510 Intravenöse Flüssigkeiten
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - preparaty do żywienia dojelitowego
Beschreibung: Część 2 - szczegółowy opis zawiera Załącznik nr 2.2 do SWZ
Interne Kennung: ZP/11-2/2026
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - preparaty do żywienia dojelitowego
Beschreibung: Część 3 - szczegółowy opis zawiera Załącznik nr 2.3 do SWZ
Interne Kennung: ZP/11-3/2026
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692510 Intravenöse Flüssigkeiten