200682-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Sägevorrichtungen – Modernizace Pily Olomučany
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelModernizace Pily Olomučany
BeschreibungPředmětem této smlouvy je provedení veškerých prací a činností potřebných pro zajištění provozuschopného technologického celku na pořez, třídění a ukládání řeziva (dále jen „Zařízení“) ve stávajícím areálu v režimu prací „Design & Build“, tzn. zejména následující činnosti: a) navržení konkrétního vhodného řešení Zařízení; b) zpracování projektové dokumentace potřebné k povolení a realizaci stavby (včetně případné demolice části stavby); c) provedení inženýrských činností vedoucích k umístění a povolení stavby (popř. demolici části stavby), vč. zajištění nabytí právní moci tohoto/těchto povolení; d) provedení demontáže stávajícího zařízení; e) zajištění stavebních prací a montáže nového Zařízení; f) provedení inženýrských činností vedoucích k povolení užívání stavby a Zařízení, vč. zajištění nabytí právní moci takových povolení (je-li to vyžadováno právními předpisy); g) uvedení Zařízení do provozu a provedení všech zkoušek potřebných pro užívání a zkoušek ujednaných touto smlouvou; h) provedení zkušebního provozu a zaškolení obsluhy Zařízení.
Interne Kennung6433
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43812000 Sägevorrichtungen
5. Los
LosLOT-0001