See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i transport odpadów komunalnych pochodzących z terenu Gminy Mirsk w 2025 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie odbioru odpadów komunalnych wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia pochodzących od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują i nie zamieszkują mieszkańcy, z terenu Gminy Mirsk, okresie od 01.04.2025 r. do 31.03.2026 r.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ODBIÓR I TRANSPORT ODPADÓW KOMUNALNYCH POCHODZĄCYCH Z TERENU GMINY MIRSK W 2025 ROKU
Beschreibung: Usługa obejmuje załadunek, transport i przekazanie odebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych w podziale na frakcje (odpady posortownicze, odpady selektywnie zebrane) oraz z PSZOK selektywnie zebranych odpadów komunalnych