2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa asortymentu umundurowania munduru codziennego i wyjściowego – koszule
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa asortymentu umundurowania munduru codziennego i wyjściowego – koszule. Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na dwie części: Część nr 1: Dostawa koszul w kolorze oliwkowym; - koszule damskie oliwkowe z długim rękawem – 350 sztuk; - koszule męskie oliwkowe z długim rękawem – 800 sztuk; - koszule damskie oliwkowe z krótkim rękawem – 350 sztuk; - koszule męskie oliwkowe z krótki rękawem – 950 sztuk; Część nr 2: Dostawa koszul w kolorze białym; - koszule damskie białe z krótkim rękawem – 500 sztuk; - koszule męskie białe z krótkim rękawem – 600 sztuk; Opis przedmiotu zamówienia dla każdej z części stanowi dokumentacja techniczno-technologiczna dla danego asortymentu stanowiąca Załącznik od 1a do 1f do SWZ. Podane ilości przedmiotu zamówienia (asortymentu) stanowią maksymalne ilości przedmiotu zamówienia, jaką może zamówić Zamawiający i służą do porównania, i oceny ofert, z zastrzeżeniem zapisów projektu umowy. Warunki realizacji zamówienia zawarto w Załączniku nr 4 do SWZ - wzór umowy. Minimalny okres gwarancji na każdy asortyment wynosi, co najmniej 12 miesięcy licząc od daty wystawienia faktury, z zastrzeżeniem zapisów rozdziału XVIII SWZ Kryteria oceny ofert.
Vorherige Bekanntmachung: 754707-2024
Interne Kennung: NH.270.22.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18000000 Kleidung, Fußbekleidung, Gepäckartikel und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18332000 Hemden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Dostawa koszul w kolorze oliwkowym
Beschreibung: Część nr 1: Dostawa koszul w kolorze oliwkowym; - koszule damskie oliwkowe z długim rękawem – 350 sztuk; - koszule męskie oliwkowe z długim rękawem – 800 sztuk; - koszule damskie oliwkowe z krótkim rękawem – 350 sztuk; - koszule męskie oliwkowe z krótki rękawem – 950 sztuk;
Interne Kennung: część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W ramach realizacji Umowy oraz w terminach w niej przewidzianych, w przypadku wyczerpania ilości wskazanych w Formularzu ofertowym, Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy obejmujący dostawy asortymentu będącego przedmiotem zamówienia („Opcja”). Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia dostaw objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Prawo opcji zostało opisane w projekcie umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Dostawa koszul w kolorze białym;
Beschreibung: Część nr 2: Dostawa koszul w kolorze białym; - koszule damskie białe z krótkim rękawem – 500 sztuk; - koszule męskie białe z krótkim rękawem – 600 sztuk;
Interne Kennung: część 2