200777-2025 - Ergebnis
Niederlande – Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte – Uitzendorganisaties t/m schaal 9
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUitzendorganisaties t/m schaal 9
BeschreibungDe aanbestedingsprocedure heeft als doel om door middel van gunning een raamovereenkomst te sluiten met twee (2) leveranciers voor de aanbesteding Uitzendorganisatie t/m schaal 9. In de beoogde situatie willen we een overeenkomst afsluiten met twee (2) leveranciers. Als de nummer één (1) niet kan leveren kan de interne klant van Hogeschool Rotterdam de uitvraag uitzetten bij de nummer twee (2). Zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung2023/031/OeO
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensEr zal in dit geval gekozen worden voor een Openbare aanbestedingsprocedure. Reden hiervoor zijn: • Snelheid procedures • Het aantal inschrijvers dat wordt verwacht.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
LosLOT-0000
TitelUitzendorganisatie t/m schaal 9
BeschreibungHet resultaat van deze Europese aanbesteding is een ondertekende Raamovereenkomst met twee (2) partijen voor uitvoering van de Opdracht. zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung1