See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług transmisji danych w warstwie 2 (L2 OSI/ISO) pracujących w technologii Carrier Ethernet
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usług transmisji danych w warstwie 2 (L2 OSI/ISO) pracujących w technologii Carrier Ethernet, pomiędzy lokalizacjami określonymi w OPZ
Vorherige Bekanntmachung: 855448-2025
Interne Kennung: BPzp.271.111.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64210000 Fernsprech- und Datenübertragungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług transmisji danych w warstwie 2 (L2 OSI/ISO) pracujących w technologii Carrier Ethernet.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usług transmisji danych w warstwie 2 (L2 OSI/ISO) pracujących w technologii Carrier Ethernet, pomiędzy lokalizacjami określonymi w OPZ.