See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarza/lekarzy uprawionych do wykonywania badań w dziedzinie medycyny pracy w formie konsultacji dla pacjentów będących uczestnikami projektu „Profilaktyka Świętokrzyskich Pracowników” nr projektu FESW.07.01-IZ.00-0068/24.
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarza/lekarzy uprawionych do wykonywania badań w dziedzinie medycyny pracy w formie konsultacji dla pacjentów będących uczestnikami projektu „Profilaktyka Świętokrzyskich Pracowników”. 2) Przedmiotowe świadczenia będą finansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+), w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027, Priorytet FESW.07 Zdrowi i aktywni zawodowo, Działanie FESW.07.01 Wsparcie zdrowotne świętokrzyskich pracowników w ramach projektu „Profilaktyka Świętokrzyskich Pracowników”, umowy nr: FESW.07.01-IZ.00-0068/24 3) Poprzez „konsultację” należy rozumieć zespół działań, świadczeń opisanych w pkt II niniejszego SOPZ. 4) Planowana liczba konsultacji wynosi 14 400 rocznie i może ulec zmianie zgodnie z potrzebami Zamawiającego. Wynika to z faktu, że pacjentami objętymi konsultacjami w ramach zamówienia będą wyłącznie uczestnicy projektu. Zamawiający zastrzega, że liczba planowanych konsultacji może ulec zwiększeniu lub zmniejszeniu do rzeczywistej liczby uczestników projektu w terminie realizacji zamówienia. W przypadku wyboru do realizacji więcej niż jednej oferty liczba konsultacji będzie przydzielana proporcjonalnie do zadeklarowanej liczby konsultacji przez każdego Przyjmującego Zamówienie zawartych w ofertach.
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarza/lekarzy uprawionych do wykonywania badań w dziedzinie medycyny pracy w formie konsultacji dla pacjentów będących uczestnikami projektu „Profilaktyka Świętokrzyskich Pracowników” nr projektu FESW.07.01-IZ.00-0068/24