2. Verfahren
Verfahren
Titel: Filtrační systém pro záchyt radioaktivních pacientských odpadů s průběžnými dodávkami spotřebního materiálu
Beschreibung: • Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka Filtračního systému pro záchyt pacientských odpadů (dále jen „přístroj“) a průběžné dodávky spotřebního materiálu – sada filtrů (dále jen „zboží“) nezbytných pro používání přístroje pro Všeobecnou fakultní nemocnici v Praze (dále jen „VFN“). • Předmět plnění veřejné zakázky (dále také jen „VZ“) je vymezen i závaznými návrhy smluv, které jsou přílohou č. 2 zadávacích podmínek (Příloha č. 2a zadávacích podmínek – Návrh kupní smlouvy na přístroj, a příloha č. 2b zadávacích podmínek – Návrh kupní smlouvy s opakujícím se plněním na spotřební materiál), přílohou č. 3 zadávacích podmínek – Položkový ceník, přílohou č. 7a a 7b zadávacích podmínek – Technické parametry předmětu plnění. • Množství předmětu plnění v jednotlivých položkách uvedené v příloze č. 3 zadávacích podmínek – Položkový ceník, je množstvím orientačním, resp. předpokládaným. Zadavatel je oprávněn určovat konkrétní množství a dobu plnění jednotlivých dílčích dodávek podle svých okamžitých, resp. aktuálních potřeb s ohledem na skladbu pacientů bez penalizace či jiného postihu ze strany vybraného dodavatele. Blíže viz zadávací podmínky.
Interne Kennung: VZ 21/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42514300 Geräte zum Filtrieren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42955000 Teile für Filtriermaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: • Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje následující změnu závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku: o V případě, že v průběhu trvání smlouvy na veřejnou zakázku dojde ke změně (snížení/zvýšení) zákonné sazby DPH, bude cena předmětu veřejné zakázky upravena (snížena/zvýšena) tak, aby odpovídala takové změně zákonné sazby DPH. o Nabídková cena spotřebního materiálu stanovená v příloze č. 3 zadávacích podmínek se v souladu s § 100 zákona může změnit, v případě, že po uzavření smlouvy dojde ke vzniku nepředvídatelných okolností, majících významný vliv na tržní cenu či dostupnost zboží na trhu, které dodavatel při podpisu smlouvy nemohl předvídat, nemá nad nimi kontrolu a nemohl je ovlivnit. Navýšení kupní ceny se stane účinným až na základě uzavření písemného dodatku ke smlouvě. Pro vyloučení pochybností zadavatel uvádí, že i při naplnění všech podmínek stanovených v tomto odstavci není zadavatel povinen udělit souhlas s navýšením kupní ceny. o Blíže viz zadávací podmínky