2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Kulturní dům Nové Slunce“ - zpracování projektové dokumentace
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zpracování podrobného návrhu projekčního řešení vycházejícího z Architektonické studie, a dále vypracování projektové dokumentace v jednotlivých stupních (projektové dokumentace pro povolení záměru, pro provádění stavby včetně oceněného i neoceněného soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr a položkového rozpočtu stavby), a to pro rekonstrukci budovy č. p. 1241/3 v Novém Jičíně s historickým názvem „Nové Slunce“ a její přestavbu na Kulturní dům Nové Slunce. Součástí rekonstrukce bude i řešení přístavby nového křídla, úprava veřejného prostranství a zahrady, rekonstrukce domku správce, úprava části přilehlé ulice Husovy, přestavba protějšího dětského hřiště na parkoviště, napojení objektu na technickou a dopravní infrastrukturu a související demolice objektů. Rekonstrukce bude navržena v souladu s principy památkové péče. Hlavní budova Nového Slunce je zapsanou kulturní památkou. Předmětem veřejné zakázky je rovněž inženýrská činnost vedoucí k zajištění souhlasných stanovisek a kladných vyjádření potřebných pro vydání povolení záměru, včetně zajištění pravomocného rozhodnutí o povolení záměru, a dále konzultace při výběru zhotovitele stavby a výkon dozoru projektanta v průběhu výstavby.
Interne Kennung: P26V00000022
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001