2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa dwóch serwerów wraz z ich montażem i uruchomieniem, dwóch przełączników SAN FC wraz z ich montażem i uruchomieniem oraz dwóch systemów operacyjnych Windows Serwer 2025 DC 16core wraz z ich konfiguracją i migracją danych z systemów Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy”
Beschreibung: Dostawa dwóch serwerów wraz z ich montażem i uruchomieniem, dwóch przełączników SAN FC wraz z ich montażem i uruchomieniem oraz dwóch systemów operacyjnych Windows Serwer 2025 DC 16core wraz z ich konfiguracją i migracją danych z systemów Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy” Realizowane w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO), Inwestycja D1.1.2 Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia, projekt pn. „Wdrożenie e-usług w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Legnicy”
Vorherige Bekanntmachung: 99376-2026
Interne Kennung: WSzSL/MJ/FZ-05/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający na podstawie art. 138. ust. 2 pkt 2 u.p.z.p. wyznacza 15 dniowy termin składania ofert ponieważ zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia wynikającą z możliwości sfinansowania przedmiotu zamówienia ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności (KPO), Inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia, projekt pn. „Wdrożenie e-usług w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Legnicy”.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawę dwóch serwerów wraz z ich montażem i uruchomieniem, dwóch przełączników SAN FC wraz z ich montażem i uruchomieniem oraz dwóch systemów operacyjnych Windows Serwer 2025 DC 16core wraz z ich konfiguracją i migracją danych z systemów Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy
Beschreibung: Dostawę dwóch serwerów wraz z ich montażem i uruchomieniem, dwóch przełączników SAN FC wraz z ich montażem i uruchomieniem oraz dwóch systemów operacyjnych Windows Serwer 2025 DC 16core wraz z ich konfiguracją i migracją danych z systemów Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy realizowane w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO), Inwestycja D1.1.2 Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia, projekt pn. „Wdrożenie e-usług w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Legnicy”