See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tankkaarten
Beschreibung: Binnen Hulpverleningszone Midwest is er nood aan een opdracht voor het leveren van benzine, diesel en AdBlue via tankkaarten voor de verschillende brandweerposten van de zone evenals het leveren van diesel aan de brandweerpost te Roeselare.
Interne Kennung: PPP0BO-384/5018/ZMW2025/001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30163100 Tankstellenkreditkarten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Levering van benzine, diesel en AdBlue via tankkaarten voor de hulpverleningszone Midwest - Post Aarsele
Beschreibung: Levering van benzine, diesel en AdBlue via tankkaarten voor de hulpverleningszone Midwest - Post Aarsele
Interne Kennung: ZMW2025/001_1
Los: LOT-0002
Titel: Levering van benzine, diesel en AdBlue via tankkaarten voor de hulpverleningszone Midwest - Post Ardooie
Beschreibung: Levering van benzine, diesel en AdBlue via tankkaarten voor de hulpverleningszone Midwest - Post Ardooie
Interne Kennung: ZMW2025/001_2
Los: LOT-0003
Titel: Levering van benzine, diesel en AdBlue via tankkaarten voor de hulpverleningszone Midwest - Post Gits
Beschreibung: Levering van benzine, diesel en AdBlue via tankkaarten voor de hulpverleningszone Midwest - Post Gits
Interne Kennung: ZMW2025/001_3
Los: LOT-0004
Titel: Levering van benzine, diesel en AdBlue via tankkaarten voor de hulpverleningszone Midwest - Post Hooglede
Beschreibung: Levering van benzine, diesel en AdBlue via tankkaarten voor de hulpverleningszone Midwest - Post Hooglede
Interne Kennung: ZMW2025/001_4
Los: LOT-0005
Titel: Levering van benzine, diesel en AdBlue via tankkaarten voor de hulpverleningszone Midwest - Post Ingelmunster
Beschreibung: Levering van benzine, diesel en AdBlue via tankkaarten voor de hulpverleningszone Midwest - Post Ingelmunster
Interne Kennung: ZMW2025/001_5
Los: LOT-0006
Titel: Levering van benzine, diesel en AdBlue via tankkaarten voor de hulpverleningszone Midwest - Post Izegem
Beschreibung: Levering van benzine, diesel en AdBlue via tankkaarten voor de hulpverleningszone Midwest - Post Izegem
Interne Kennung: ZMW2025/001_6
Los: LOT-0007
Titel: Levering van benzine, diesel en AdBlue via tankkaarten voor de hulpverleningszone Midwest - Post Lichtervelde
Beschreibung: Levering van benzine, diesel en AdBlue via tankkaarten voor de hulpverleningszone Midwest - Post Lichtervelde
Interne Kennung: ZMW2025/001_7
Los: LOT-0008
Titel: Levering van benzine, diesel en AdBlue via tankkaarten voor de hulpverleningszone Midwest - Post Meulebeke
Beschreibung: Levering van benzine, diesel en AdBlue via tankkaarten voor de hulpverleningszone Midwest - Post Meulebeke
Interne Kennung: ZMW2025/001_8
Los: LOT-0009
Titel: Levering van benzine, diesel en AdBlue via tankkaarten voor de hulpverleningszone Midwest - Post Moorslede
Beschreibung: Levering van benzine, diesel en AdBlue via tankkaarten voor de hulpverleningszone Midwest - Post Moorslede
Interne Kennung: ZMW2025/001_9
Los: LOT-0010
Titel: Levering van benzine, diesel en AdBlue via tankkaarten voor de hulpverleningszone Midwest - Post Pittem
Beschreibung: Levering van benzine, diesel en AdBlue via tankkaarten voor de hulpverleningszone Midwest - Post Pittem
Interne Kennung: ZMW2025/001_10
Los: LOT-0011
Titel: Levering van benzine, diesel en AdBlue via tankkaarten voor de hulpverleningszone Midwest - Post Ruiselede
Beschreibung: Levering van benzine, diesel en AdBlue via tankkaarten voor de hulpverleningszone Midwest - Post Ruiselede
Interne Kennung: ZMW2025/001_11
Los: LOT-0012
Titel: Levering van benzine, diesel en AdBlue via tankkaarten voor de hulpverleningszone Midwest - Post Staden
Beschreibung: Levering van benzine, diesel en AdBlue via tankkaarten voor de hulpverleningszone Midwest - Post Staden
Interne Kennung: ZMW2025/001_12
Los: LOT-0013
Titel: Levering van benzine, diesel en AdBlue via tankkaarten voor de hulpverleningszone Midwest - Post Tielt
Beschreibung: Levering van benzine, diesel en AdBlue via tankkaarten voor de hulpverleningszone Midwest - Post Tielt
Interne Kennung: ZMW2025/001_13
Los: LOT-0014
Titel: Levering van benzine, diesel en AdBlue via tankkaarten voor de hulpverleningszone Midwest - Post Westrozebeke
Beschreibung: Levering van benzine, diesel en AdBlue via tankkaarten voor de hulpverleningszone Midwest - Post Westrozebeke
Interne Kennung: ZMW2025/001_14
Los: LOT-0015
Titel: Levering van benzine, diesel en AdBlue via tankkaarten voor de hulpverleningszone Midwest - Post Wingene
Beschreibung: Levering van benzine, diesel en AdBlue via tankkaarten voor de hulpverleningszone Midwest - Post Wingene
Interne Kennung: ZMW2025/001_15
Los: LOT-0016
Titel: Levering van benzine, diesel en AdBlue via tankkaarten voor de hulpverleningszone Midwest - Post Zwevezele
Beschreibung: Levering van benzine, diesel en AdBlue via tankkaarten voor de hulpverleningszone Midwest - Post Zwevezele
Interne Kennung: ZMW2025/001_16
Los: LOT-0017
Titel: Levering van benzine en diesel via tankkaarten voor de hulpverleningszone Midwest - Post Roeselare
Beschreibung: Levering van benzine en diesel via tankkaarten voor de hulpverleningszone Midwest - Post Roeselare
Interne Kennung: ZMW2025/001_17
Los: LOT-0018
Titel: Levering van diesel voor de hulpverleningszone Midwest, post Roeselare
Beschreibung: Levering van diesel voor de hulpverleningszone Midwest, post Roeselare
Interne Kennung: ZMW2025/001_18