See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie oraz aktualizacja dokumentacji technicznych dotyczących zabezpieczenia, przebudowy podziemnych wyrobisk w Kopalni Soli "Wieliczka".
Beschreibung: Postępowanie prowadzone będzie w częściach w następującym podziale: 1) Aktualizacja Projektu Wykonawczego rozbudowy zaplecza sanitarnego we wnęce przy poprzeczni Poniatowski na m.poz. IIn-III Kazanów Kopalni Soli "Wieliczka" - Architektura Konstrukcja Sanitarna, Elektryczna. 2) Aktualizacja projektu technicznego zabezpieczenia komory Magdalena poziom IIn. 3) Aktualizacja projektu i technologii - otwór wentylacyjny z podłużni Aleksander do poprzeczni Lipowiec 4) Projekt techniczny uzupełniających prac zabezpieczających w komorze Michałowice poziom IIn 5) Projekt techniczny przebudowy skrzyżowania poprzeczni Rarańcza z chodnikiem dojściowym do komory Weimar oraz rejonu zejścia schodowego do chodnika Drozdowice 6) Projekt techniczny zabezpieczenia poprzeczni Antonia - Haluszka na poziomie III 7) Projekt techniczny zabezpieczenia komory Kuchnia - część wysoka 8) Projekt techniczny zabezpieczenia podszybia szybu Kinga na poziom IV 9) Aktualizacja projektu technicznego zabezpieczenia komory Kornecki II poziom III 10)Projekt techniczny zabezpieczenia komory Drozdowice III 11) Projekt techniczny przebudowy chodnika od poprzeczni Layer 4 do pochylni Barycz
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Aktualizacja projektu technicznego zabezpieczenia komory Magdalena poziom IIn
Beschreibung: Opracowanie aktualizacji projektu technicznego wykonania robót zabezpieczających w komorze Magdalena, sporządzenie przedmiaru robót, kosztorysu inwestorskiego, uzyskanie wymaganych pozwoleń i zaleceń oraz pełnienie nadzoru inwestorskiego.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W ramach opcji będzie realizacja nadzorów autorskich nad realizacją dokumentacji w czasie wykonywania robót górniczych
Los: LOT-0002
Titel: Aktualizacja Projektu Wykonawczego rozbudowy zaplecza sanitarnego we wnęce przy poprzeczni Poniatowski na m.poz. IIn-III Kazanów Kopalni Soli "Wieliczka" - Architektura Konstrukcja Sanitarna, Elektryczna.
Beschreibung: Wykonanie aktualizacji dokumentacji wykonawczej, kosztorysu inwestorskiego oraz uzyskanie koniecznych pozwoleń i opinii w zakresie rozbudowy zaplecza sanitarnego we wnęce przy poprzeczni Poniatowski na m.poz. IIn-III Kazanów Kopalni Soli "Wieliczka" - Architektura Konstrukcja Sanitarna, Elektryczna.
Los: LOT-0003
Titel: Aktualizacja projektu i technologii - otwór wentylacyjny z podłużni Aleksander do poprzeczni Lipowiec
Beschreibung: Sporządzenie aktualizacji projektu i technologii - otwór wentylacyjny z podłużni Aleksander do poprzeczni Lipowiec w Kopalni Soli Wieliczka
Los: LOT-0004
Titel: Projekt techniczny uzupełniających prac zabezpieczających w komorze Michałowice poziom IIn
Beschreibung: Sporządzenie dokumentacji technicznej prac zabezpieczających w komorze Michałowice zlokalizowanej na poz. II n w Kopalni Soli "Wieliczka"
Los: LOT-0005
Titel: Projekt techniczny przebudowy skrzyżowania poprzeczni Rarańcza z chodnikiem dojściowym do komory Weimar oraz rejonu zejścia schodowego do chodnika Drozdowice
Beschreibung: Sporządzenie projektu technicznego przebudowy skrzyżowania poprzeczni Rarańcza z chodnikiem dojściowym do komory Weimar oraz rejonu zejścia schodowego do chodnika Drozdowice, sporządzenie przedmiaru robót, kosztorysu inwestorskiego
Los: LOT-0006
Titel: Projekt techniczny zabezpieczenia poprzeczni Antonia - Haluszka na poziomie III
Beschreibung: Sporządzenie projektu technicznego zabezpieczenia poprzeczni Antonia - Haluszka na poziomie III Kopalni Soli Wieliczka wraz z przedmiarem robót, kosztorysem inwestorskim.
Los: LOT-0007
Titel: Projekt techniczny zabezpieczenia komory Kuchnia - część wysoka
Beschreibung: Sporządzenie projektu technicznego zabezpieczenia komory Kuchnia - część wysoka w Kopalni Soli "Wieliczka"
Los: LOT-0008
Titel: Projekt techniczny zabezpieczenia podszybia szybu Kinga na poziom IV
Beschreibung: Sporządzenie Projektu technicznego zabezpieczenia podszybia szybu Kinga na poziom IV
Los: LOT-0009
Titel: Aktualizacja projektu technicznego zabezpieczenia komory Kornecki II poziom III
Beschreibung: Sporządzenie aktualizacji projektu technicznego zabezpieczenia komory Kornecki II zlokalizowanej na poziomie III Kopalni Soli "Wieliczka"
Los: LOT-0010
Titel: Projekt techniczny zabezpieczenia komory Drozdowice III
Beschreibung: Sporządzenie projektu technicznego zabezpieczenia komory Drozdowice III w Kopalni Soli "Wieliczka"
Los: LOT-0011
Titel: Projekt techniczny przebudowy chodnika od poprzeczni Layer 4 do pochylni Barycz
Beschreibung: Sporządzenie projektu technicznego przebudowy chodnika od poprzeczni Layer 4 do pochylni Barycz
Los: LOT-0012
Beschreibung: Wykonanie aktualizacji projektu i technologii - otwór wentylacyjny z podłużni Aleksander do poprzeczni Lipowiec