200887-2026 - Wettbewerb
Polen – Projektaufsicht und Dokumentation – Usługa kontroli i monitoringu realizacji prac związanych z utworzeniem oraz modernizacją cyfrowych baz danych EGiB, BDOT500 oraz GESUT dla potrzeb realizacji projektu "e-Geodezja II - uzupełnienie cyfrowego zasobu geodezyjnego województwa lubelskiego – etap III
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa kontroli i monitoringu realizacji prac związanych z utworzeniem oraz modernizacją cyfrowych baz danych EGiB, BDOT500 oraz GESUT dla potrzeb realizacji projektu "e-Geodezja II - uzupełnienie cyfrowego zasobu geodezyjnego województwa lubelskiego – etap III
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest pełnienie Usługi kontroli i monitoringu realizacji prac związanych z utworzeniem oraz modernizacją cyfrowych baz danych EGiB, BDOT500 oraz GESUT dla potrzeb realizacji projektu "e-Geodezja II -uzupełnienie cyfrowego zasobu geodezyjnego województwa lubelskiego – etap III dla gmin: Krasnystaw, Łopiennik Górny, Siennica Różana.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71630000 Technische Kontrolle und Tests, 72316000 Datenanalyse
5. Los
LosLOT-0001
TitelPrzedmiotem zamówienia jest pełnienie Usługi kontroli i monitoringu realizacji prac związanych z utworzeniem oraz modernizacją cyfrowych baz danych EGiB, BDOT500 oraz GESUT dla potrzeb realizacji projektu "e-Geodezja II -uzupełnienie cyfrowego zasobu geodezyjnego województwa lubelskiego – etap III dla gminy Krasnystaw.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest pełnienie Usługi kontroli i monitoringu realizacji prac związanych z utworzeniem oraz modernizacją cyfrowych baz danych EGiB, BDOT500 oraz GESUT dla potrzeb realizacji projektu "e-Geodezja II -uzupełnienie cyfrowego zasobu geodezyjnego województwa lubelskiego – etap III dla gminy Krasnystaw. Opis przedmiotu zamówienia określa Załączniki nr 1 do SWZ. Dokumenty dotyczące wykonania pracy geodezyjnej będącej przedmiotem kontroli w ramach niniejszego zamówienia dostępne są pod następującym adresem: http://bpg.powiat.lublin.pl/Etap3-geodezja2/Czesc%2092%20- %20Powiat%20Krasnostawski%2C%20gmina%20Krasnystaw%20%28zal.%20nr%2092%20do%20SWZ%29.zip
LosLOT-0002
TitelPrzedmiotem zamówienia jest pełnienie Usługi kontroli i monitoringu realizacji prac związanych z utworzeniem oraz modernizacją cyfrowych baz danych EGiB, BDOT500 oraz GESUT dla potrzeb realizacji projektu "e-Geodezja II -uzupełnienie cyfrowego zasobu geodezyjnego województwa lubelskiego – etap III dla gminy Łopiennik Górny.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest pełnienie Usługi kontroli i monitoringu realizacji prac związanych z utworzeniem oraz modernizacją cyfrowych baz danych EGiB, BDOT500 oraz GESUT dla potrzeb realizacji projektu "e-Geodezja II -uzupełnienie cyfrowego zasobu geodezyjnego województwa lubelskiego – etap III dla gminy Łopiennik Górny. Opis przedmiotu zamówienia określa Załączniki nr 2 do SWZ. Dokumenty dotyczące wykonania pracy geodezyjnej będącej przedmiotem kontroli w ramach niniejszego zamówienia dostępne są pod następującym adresem: http://bpg.powiat.lublin.pl/Etap3-geodezja2/Czesc%2093%20-%20Powiat%20Krasnostawski%2C%20gmina%20Lopiennik%20Gorny%20%28zal.%20nr%2093%20do%20SWZ%29.zip
LosLOT-0003
TitelPrzedmiotem zamówienia jest pełnienie Usługi kontroli i monitoringu realizacji prac związanych z utworzeniem oraz modernizacją cyfrowych baz danych EGiB, BDOT500 oraz GESUT dla potrzeb realizacji projektu "e-Geodezja II -uzupełnienie cyfrowego zasobu geodezyjnego województwa lubelskiego – etap III dla gminy Siennica Różana.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest pełnienie Usługi kontroli i monitoringu realizacji prac związanych z utworzeniem oraz modernizacją cyfrowych baz danych EGiB, BDOT500 oraz GESUT dla potrzeb realizacji projektu "e-Geodezja II -uzupełnienie cyfrowego zasobu geodezyjnego województwa lubelskiego – etap III dla gminy Siennica Rożana. Opis przedmiotu zamówienia określa Załączniki nr 3 do SWZ. Dokumenty dotyczące wykonania pracy geodezyjnej będącej przedmiotem kontroli w ramach niniejszego zamówienia dostępne są pod następującym adresem: http://bpg.powiat.lublin.pl/Etap3-geodezja2/Czesc%2094%20- %20Powiat%20Krasnostawski%2C%20gmina%20Siennica%20Rozana%20%28zal.%20nr%2094%20do%20SWZ%29.zip