2. Verfahren
Verfahren
Titel: Komunální FVE - Hukvaldy
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je dodávka a instalace tří fotovoltaických elektráren na objektech obecního úřadu, základní a mateřské škody, a hasičárny o celkovém výkonu elektráren 90,61 kWp s bateriovými úložišti o celkové kapacitě 95 kWh, a to dle technické specifikace uvedené v projektové dokumentaci, která je přílohou č. 4 této ZD, při splnění minimálních technických parametrů FVE uvedených v Příloze č. 6 této ZD. Součástí zakázky je i energetický monitoring budov.
Interne Kennung: FVE1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené řízení na dodávky
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage, 31440000 Batterien, 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: FVE
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten, 31440000 Batterien, 09332000 Sonnenenergieanlage