2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst onderhoud openbare verlichting Krimpenerwaard
Beschreibung: Raamovereenkomst onderhoud OVL De totale fictief geraamde omvang van de opdracht bedraagt circa € 1.500.000,00 exclusief btw over een periode van vier (4) jaar. De omvang is gebaseerd op historische cijfers over de afgelopen jaren. Alle in dit document en bijlagen genoemde waarden en aantallen zijn verder een indicatie. Aan deze indicatie kunnen geen rechten ontleend worden.
Interne Kennung: KPW-25-03
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34928510 Straßenbeleuchtungsmasten, 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De gemeente behoudt zich het recht voor, zonder verplichting om opdrachten te plaatsen bij contractant gedurende de looptijd van de overeenkomst inclusief verlengingsopties,