See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi odbioru i transportu odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Oleśnica 2024/2028
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych w granicach administracyjnych gminy Oleśnica w okresie od 1 maja 2024 roku do 30 kwietnia 2028 roku, obejmujących tereny zamieszkałe gminy Oleśnica, w skład której wchodzi 29 sołectw, liczba nieruchomości objętych systemem odbioru odpadów komunalnych na dzień 07.03.2024 r. wynosi 4781, w następujących ilościach w całym okresie trwania umowy: Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne: (kod 20-03-01) 17 318 Mg, Odpady ulegające biodegradacji (kod 20-02-01) 6 176 Mg, Opakowania z papieru i makulatury (kod 15-01-01) 873 Mg, Opakowania z tworzyw sztucznych (kod 15-01-02) 2 209Mg, ex Opakowania ze szkła-zanieczyszczone (kod 15-01-07) 1 760 Mg, Odpady wielkogabarytowe (kod 20-03-07) 1 121 Mg W trakcie realizacji usługi możliwe są zmiany adresów i liczba obsługiwanych nieruchomości, jak również ilości punktów wywozowych. Zmiany mogą dotyczyć zarówno zmniejszenia, jak i zwiększenia liczby obsługiwanych nieruchomości, przy czym łączna wartość usług wchodzących w zakres niniejszego zamówienia w okresie trwania umowy nie może przekroczyć kwoty ofertowej za wykonanie całości przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: BI.271.5.2024
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 29 457 Tonnen