2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het reinigen van de ramen en bijhorende oppervlakken
Beschreibung: Deze opdracht omvat het reinigen van een aantal oppervlakten van diverse gebouwen. De te reinigen oppervlakten betreffen: - buitenramen - bepaalde binnenramen - raam omlijstingen - vliegenramen - venstertabletten - dorpels - (glazen) deuren - panelen - koepels - overkappingen - lichtstraat - zonneschermen/verduisteringen - windschermen - etc.
Interne Kennung: PPP1FN-165/5014/2025/165
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025/165_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (Deze moeten steeds voldoen aan de bepalingen beschreven in het bestek.) Vrije opties (Indien de inschrijver het nodig acht om de opdracht goed te kunnen uitvoeren, mogen vrije opties ingediend worden. Deze moeten steeds voldoen aan de bepalingen beschreven in het bestek.)