2. Verfahren
Verfahren
Titel: Werkplekken & Servers, Infrastructuur, netwerkcomponenten
Beschreibung: Perceel 1 ICT-werkplekken (inclusief randapparatuur), mobile devices en onderhoud (afhandeling reparaties) De hogeschool heeft de afgelopen jaren veel geïnvesteerd in IT-hardware werkplekken en het beheer daarvan. Veel medewerkers van Hogeschool Rotterdam werken mobiel middels een mobiele werkplek om zo overal en altijd te kunnen werken. De verschillende apparaten worden door de gebruiker zelf volledig geautomatiseerd uitgerold met behulp van Microsoft Autopilot, Android Zero Touch en het Apple Device Enrollment Program. Perceel 2 Servers, back-up, storage en infrastructuur/ netwerk componenten Perceel 2 omvat de levering van en ondersteuning op apparatuur, inclusief hieraan gerelateerde systeem-, management- en securityprogrammatuur (hierna te noemen Standaardprogrammatuur), ten behoeve van servers, back-up, storage en infrastructuur. De winnende Inschrijver dient in staat te zijn om probleemloos alle A-merken, die op de Europese markt aanwezig zijn, te kunnen leveren. 5.000.000 per jaar
Interne Kennung: 2023/011/FIT-IT
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72222300 Informationstechnologiedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1:
Beschreibung: ICT-Werkplekken (inclusief randapparatuur), mobiele devices en onderhoud (afhandeling reparaties). 3.000.000 per jaar
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nvt
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschreibung: Servers, back-up, storage, infrastructuur/netwerkcomponenten. 2.000.000 per jaar
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 72222300 Informationstechnologiedienste