200966-2026 - Wettbewerb
Polen – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – Aparatura do wysokociśnieniowej syntezy zaawansowanych materiałów konstrukcyjnych i funkcjonalnych –system nr II dostawa interferometru
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAparatura do wysokociśnieniowej syntezy zaawansowanych materiałów konstrukcyjnych i funkcjonalnych –system nr II dostawa interferometru
BeschreibungInterferometr do pomiaru grubości uszczelki (szczeliny) w komorze diamentowej. Urządzenie służy do bezkontaktowego, interferometrycznego pomiaru grubości szczeliny/uszczelki w komorze diamentowej. System składa się z głowicy czujnika oraz kontrolera połączonych światłowodem. Pomiar realizowany jest z wysoką rozdzielczością i małą plamką pomiarową, co umożliwia kontrolę grubości w obszarze roboczym DAC. Zintegrowane oprogramowanie kontrolera pozwala na bieżącą analizę grubości uszczelki oraz integrację z systemami automatyki/akwizycji danych.
Interne KennungDZB.260.5.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensstrona prowadzonego postępowania: www.imim.pl/ platforma do komunikacji: https://epropublico.pl lub poczty elektronicznej
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
LosLOT-0001