20101-2026 - Ergebnis
Tschechien – Arzneimittel – Dodávky léčivých přípravků s účinnou látkou paliperidon – rozděleno na části
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky léčivých přípravků s účinnou látkou paliperidon – rozděleno na části
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení je uzavření rámcové kupní smlouvy na dodávky léčivých přípravků (dále také „zboží“) dle potřeb zadavatele. Klasifikace předmětu veřejné zakázky: 33600000-6 Léčivé přípravky a zdravotnické prostředky ATC: N05AX13
Vorherige Bekanntmachung: 253467-2023
Interne Kennung: DNS/LEK/25/15
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část č. 1 Tablety s prodlouženým uvolňováním
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení je uzavření rámcové kupní smlouvy na dodávky léčivých přípravků (dále také „zboží“) dle potřeb zadavatele. Paliperidonum 3 mg v jedné tabletě - 30 x 3 mg – 16 originálních balení Paliperidonum 6 mg v jedné tabletě - 49 x 6 mg – 92 originálních balení Paliperidonum 9 mg v jedné tabletě - 49 x 9 mg – 144 originálních balení
Interne Kennung: DNS/LEK/25/15 ČÁST Č. 1
Los: LOT-0003
Titel: Část č. 3 Injekční suspenze s prodlouženým uvolňováním – aplikace 1 x za 3 měsíce
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení je uzavření rámcové kupní smlouvy na dodávky léčivých přípravků (dále také „zboží“) dle potřeb zadavatele. Paliperidonum 175 mg v jedné předplněné stříkačce – 12 originálních balení Paliperidonum 263 mg v jedné předplněné stříkačce – 68 originálních balení Paliperidonum 350 mg v jedné předplněné stříkačce – 116 originálních balení Paliperidonum 525 mg v jedné předplněné stříkačce – 192 originálních balení
Interne Kennung: DNS/LEK/25/15 ČÁST Č. 3
Los: LOT-0002
Titel: Část č. 2 Injekční suspenze s prodlouženým uvolňováním – aplikace 1 x za měsíc
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení je uzavření rámcové kupní smlouvy na dodávky léčivých přípravků (dále také „zboží“) dle potřeb zadavatele. Paliperidonum 50 mg v jedné předplněné stříkačce – 4 originální balení Paliperidonum 75 mg v jedné předplněné stříkačce – 112 originálních balení Paliperidonum 100 mg v jedné předplněné stříkačce – 172 originálních balení Paliperidonum 150 mg v jedné předplněné stříkačce – 848 originálních balení
Interne Kennung: DNS/LEK/25/15 ČÁST Č. 2