See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: KOMPLEKSOWE UBEZPIECZENIE GMINY POLICE
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Kompleksowe ubezpieczenie Gminy Police obejmujące Gminę Police wraz z instytucjami kultury, jednostkami organizacyjnymi, pomocniczymi, Ochotniczymi Strażami Pożarnymi oraz Zakładem Wodociągów i Kanalizacji Police Sp. z o.o. z włączeniem ubezpieczenia Wspólnot Mieszkaniowych administrowanych przez ZGKiM. Przedmiot zamówienia jest podzielony na 9 części. Zadanie nr 1 – Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej i mienia Gminy Police wraz z instytucjami kultury, jednostkami organizacyjnymi, pomocniczymi oraz Ochotniczymi Strażami Pożarnymi. Zadanie nr 2 – Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej i mienia Zakładu Odzysku i Składowania Odpadów Komunalnych w Leśnie Górnym. Zadanie nr 3 – Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej i mienia Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Police Sp. z o.o. Zadanie nr 4 – Ubezpieczenie Wspólnot Mieszkaniowych administrowanych przez ZGKIM. Zadanie nr 5 – Ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków. Zadanie nr 6 – Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej członków Ochotniczych Straży Pożarnych. Zadanie nr 7 – Ubezpieczenia komunikacyjne Gminy Police wraz z instytucjami kultury, jednostkami organizacyjnymi, pomocniczymi oraz Ochotniczymi Strażami Pożarnymi. Zadanie nr 8 – Ubezpieczenia komunikacyjne Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Police Sp. z o.o. Zadanie nr 9 - Ubezpieczenie casco łodzi i odpowiedzialności cywilnej armatora w związku z posiadaniem i eksploatacją jednostki pływającej. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części zamówienia określony został w załączniku nr 1 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia, w tym w załącznikach A, A.1, A.2, A.3, A.4, A.5, A.6, A.7, B, C, C.1, C.2, C.3, C.4, D, D.1, D.2, E, E.1, E.2, F, F.1. Usługi muszą być wykonane zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz na warunkach ustalonych w umowach oraz SWZ. 3.Opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 1 do SWZ zawiera informacje o charakterze poufnym. Zamawiający udostępnieni ten załącznik Wykonawcy przesyłając go na dedykowany adres mailowy osoby uprawnionej do reprezentowania Wykonawcy wskazany we wniosku przesłanym do Zamawiającego, zgodnym ze wzorem stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ. Wykonawca przesyła wniosek w formie i w sposób określony w rozdziale VI SWZ. Zamawiający prześle informacje poufne Wykonawcy najpóźniej następnego dnia roboczego od otrzymania wniosku Wykonawcy. Dokumenty /informacje o charakterze poufnym (w tym zmiany i wyjaśnienia treści SWZ w zakresie załącznika nr 1 będą przesyłane na adres poczty elektronicznej wskazany przez Wykonawców w przesłanym wniosku. Dokumenty /informacje o charakterze poufnym będą udostępniane wyłącznie podmiotom prowadzącym działalność ubezpieczeniową w świetle przepisów ustawy z dnia 11 września 2015 r. o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej. Wykonawca zobowiązuje się wykorzystywać dokumenty / informacje poufne wyłącznie celem przygotowania oferty w niniejszym postępowaniu. Wykonawca jest zobowiązany do zachowania poufnego charakteru wszystkich otrzymanych dokumentów i informacji uzyskanych w związku z prowadzeniem niniejszego postępowania zgodnie z zasadą określoną w ustawie o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej. Wykonawca jest zobowiązany do dołożenia wszelkich starań w celu zabezpieczenia poufnych informacji przed dostępem nieupoważnionych osób trzecich.4. W formularzu oferty, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, należy zawrzeć szczegółową informację określającą, które z zapisów ogólnych warunków ubezpieczenia bądź innych wzorców umów korzystniejszych dla Zamawiającego lub ubezpieczonych niż postanowienia niniejszej SWZ - jeżeli takie zapisy występują - nie będą obowiązywać w ofercie. Brak informacji oznacza zaoferowanie przez Wykonawcę zapisów korzystniejszych dla Zamawiającego lub ubezpieczonych. 5. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7 ustawy PZP w wysokości do 15% wartości zamówienia podstawowego w zakresie każdego zadania. Zamówienie takie będzie polegało na powtórzeniu podobnych usług do tych objętych zamówieniem podstawowym. Zamówienie zostanie udzielone w trybie z wolnej ręki. Zamówienie będzie realizowane na warunkach zbliżonych do warunków określonych w umowie zawartej po przeprowadzeniu przedmiotowego postępowania po uzgodnieniach z Wykonawcą, realizującym zamówienie podstawowe, przy założeniu, że uzgadniane warunki nie będą mniej korzystne dla Zamawiającego niż warunki zamówienia podstawowego, chyba że w momencie uzgodnień zaistnieją okoliczności, których nie można było przewidzieć w czasie udzielania zamówienia podstawowego, które uniemożliwią uzgodnienie warunków nie gorszych niż określone dla realizacji zamówienia podstawowego. 6. Zamawiający zastrzega obowiązek osobistego wykonania przez Wykonawcę następujących kluczowych części zamówienia na usługi: udzielenie ochrony ubezpieczeniowej w postaci gotowości zapłaty określonego w umowie odszkodowania lub innego świadczenia za szkodę powstałą wskutek przewidzianego w umowie wypadku. Wykonawca, który zamierza powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy jest zobowiązany wskazać w formularzu oferty, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcy oraz podać firmy podwykonawców, o ile są już znani. Brak informacji w formularzu oferty w sprawie zakresu zamówienia powierzanego podwykonawcom będzie traktowany, jako deklaracja samodzielnej realizacji zamówienia przez Wykonawcę.
Interne Kennung: FN.271.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66512100 Unfallversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen, 66514150 Schiffsversicherungen, 66516300 Schiffshaftpflichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej i mienia Gminy Police wraz z instytucjami kultury, jednostkami organizacyjnymi, pomocniczymi oraz Ochotniczymi Strażami Pożarnymi
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w tym zadaniu jest: 1) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w związku z posiadanym mieniem i prowadzoną działalnością / wykonywanymi zadaniami Gminy Police wraz z instytucjami kultury, jednostkami organizacyjnymi, pomocniczymi oraz Ochotniczymi Strażami Pożarnymi, 2) obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej zarządcy nieruchomości, 3) ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk,4) ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części zamówienia określony został w załączniku nr 1 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia, w tym w załącznikach A, A.3, A.4, A.5, B, C, C.1, D, E. Usługi muszą być wykonane zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz na warunkach ustalonych w umowie do zadania nr 1 oraz SWZ. 3. Opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 1 do SWZ zawiera informacje o charakterze poufnym. Zamawiający udostępnieni ten załącznik Wykonawcy przesyłając go na dedykowany adres mailowy osoby uprawnionej do reprezentowania Wykonawcy wskazany we wniosku przesłanym do Zamawiającego, zgodnym ze wzorem stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ. Wykonawca przesyła wniosek w formie i w sposób określony w rozdziale VI SWZ. Zamawiający prześle informacje poufne Wykonawcy najpóźniej następnego dnia roboczego od otrzymania wniosku Wykonawcy. Dokumenty /informacje o charakterze poufnym (w tym zmiany i wyjaśnienia treści SWZ w zakresie załącznika nr 1 będą przesyłane na adres poczty elektronicznej wskazany przez Wykonawców w przesłanym wniosku. Dokumenty /informacje o charakterze poufnym będą udostępniane wyłącznie podmiotom prowadzącym działalność ubezpieczeniową w świetle przepisów ustawy z dnia 11 września 2015 r. o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej. Wykonawca zobowiązuje się wykorzystywać dokumenty / informacje poufne wyłącznie celem przygotowania oferty w niniejszym postępowaniu. Wykonawca jest zobowiązany do zachowania poufnego charakteru wszystkich otrzymanych dokumentów i informacji uzyskanych w związku z prowadzeniem niniejszego postępowania zgodnie z zasadą określoną w ustawie o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej. Wykonawca jest zobowiązany do dołożenia wszelkich starań w celu zabezpieczenia poufnych informacji przed dostępem nieupoważnionych osób trzecich.4. W formularzu oferty, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, należy zawrzeć szczegółową informację określającą, które z zapisów ogólnych warunków ubezpieczenia bądź innych wzorców umów korzystniejszych dla Zamawiającego lub ubezpieczonych niż postanowienia niniejszej SWZ - jeżeli takie zapisy występują - nie będą obowiązywać w ofercie. Brak informacji oznacza zaoferowanie przez Wykonawcę zapisów korzystniejszych dla Zamawiającego lub ubezpieczonych. 5. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7 ustawy PZP w wysokości do 15% wartości zamówienia podstawowego w zakresie każdego zadania. Zamówienie takie będzie polegało na powtórzeniu podobnych usług do tych objętych zamówieniem podstawowym. Zamówienie zostanie udzielone w trybie z wolnej ręki. Zamówienie będzie realizowane na warunkach zbliżonych do warunków określonych w umowie zawartej po przeprowadzeniu przedmiotowego postępowania po uzgodnieniach z Wykonawcą, realizującym zamówienie podstawowe, przy założeniu, że uzgadniane warunki nie będą mniej korzystne dla Zamawiającego niż warunki zamówienia podstawowego, chyba że w momencie uzgodnień zaistnieją okoliczności, których nie można było przewidzieć w czasie udzielania zamówienia podstawowego, które uniemożliwią uzgodnienie warunków nie gorszych niż określone dla realizacji zamówienia podstawowego. 6. Zamawiający zastrzega obowiązek osobistego wykonania przez Wykonawcę następujących kluczowych części zamówienia na usługi: udzielenie ochrony ubezpieczeniowej w postaci gotowości zapłaty określonego w umowie odszkodowania lub innego świadczenia za szkodę powstałą wskutek przewidzianego w umowie wypadku. Wykonawca, który zamierza powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy jest zobowiązany wskazać w formularzu oferty, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcy oraz podać firmy podwykonawców, o ile są już znani. Brak informacji w formularzu oferty w sprawie zakresu zamówienia powierzanego podwykonawcom będzie traktowany, jako deklaracja samodzielnej realizacji zamówienia przez Wykonawcę.
Interne Kennung: FN.271.1.2025 - Zadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen
Los: LOT-0002
Titel: Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej i mienia Zakładu Odzysku i Składowania Odpadów Komunalnych w Leśnie Górnym
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w tym zadaniu jest: 1) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w związku z posiadanym mieniem i prowadzoną działalnością, 2) ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, 3) ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części zamówienia określony został w załączniku nr 1 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia, w tym w załącznikach A, A.3, C.3, D.1, E.1. Usługi muszą być wykonane zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz na warunkach ustalonych w umowie do zadania nr 2 oraz SWZ. 3.Opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 1 do SWZ zawiera informacje o charakterze poufnym. Zamawiający udostępnieni ten załącznik Wykonawcy przesyłając go na dedykowany adres mailowy osoby uprawnionej do reprezentowania Wykonawcy wskazany we wniosku przesłanym do Zamawiającego, zgodnym ze wzorem stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ. Wykonawca przesyła wniosek w formie i w sposób określony w rozdziale VI SWZ. Zamawiający prześle informacje poufne Wykonawcy najpóźniej następnego dnia roboczego od otrzymania wniosku Wykonawcy. Dokumenty /informacje o charakterze poufnym (w tym zmiany i wyjaśnienia treści SWZ w zakresie załącznika nr 1 będą przesyłane na adres poczty elektronicznej wskazany przez Wykonawców w przesłanym wniosku. Dokumenty /informacje o charakterze poufnym będą udostępniane wyłącznie podmiotom prowadzącym działalność ubezpieczeniową w świetle przepisów ustawy z dnia 11 września 2015 r. o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej. Wykonawca zobowiązuje się wykorzystywać dokumenty / informacje poufne wyłącznie celem przygotowania oferty w niniejszym postępowaniu. Wykonawca jest zobowiązany do zachowania poufnego charakteru wszystkich otrzymanych dokumentów i informacji uzyskanych w związku z prowadzeniem niniejszego postępowania zgodnie z zasadą określoną w ustawie o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej. Wykonawca jest zobowiązany do dołożenia wszelkich starań w celu zabezpieczenia poufnych informacji przed dostępem nieupoważnionych osób trzecich.4. W formularzu oferty, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, należy zawrzeć szczegółową informację określającą, które z zapisów ogólnych warunków ubezpieczenia bądź innych wzorców umów korzystniejszych dla Zamawiającego lub ubezpieczonych niż postanowienia niniejszej SWZ - jeżeli takie zapisy występują - nie będą obowiązywać w ofercie. Brak informacji oznacza zaoferowanie przez Wykonawcę zapisów korzystniejszych dla Zamawiającego lub ubezpieczonych. 5. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7 ustawy PZP w wysokości do 15% wartości zamówienia podstawowego w zakresie każdego zadania. Zamówienie takie będzie polegało na powtórzeniu podobnych usług do tych objętych zamówieniem podstawowym. Zamówienie zostanie udzielone w trybie z wolnej ręki. Zamówienie będzie realizowane na warunkach zbliżonych do warunków określonych w umowie zawartej po przeprowadzeniu przedmiotowego postępowania po uzgodnieniach z Wykonawcą, realizującym zamówienie podstawowe, przy założeniu, że uzgadniane warunki nie będą mniej korzystne dla Zamawiającego niż warunki zamówienia podstawowego, chyba że w momencie uzgodnień zaistnieją okoliczności, których nie można było przewidzieć w czasie udzielania zamówienia podstawowego, które uniemożliwią uzgodnienie warunków nie gorszych niż określone dla realizacji zamówienia podstawowego. 6. Zamawiający zastrzega obowiązek osobistego wykonania przez Wykonawcę następujących kluczowych części zamówienia na usługi: udzielenie ochrony ubezpieczeniowej w postaci gotowości zapłaty określonego w umowie odszkodowania lub innego świadczenia za szkodę powstałą wskutek przewidzianego w umowie wypadku. Wykonawca, który zamierza powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy jest zobowiązany wskazać w formularzu oferty, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcy oraz podać firmy podwykonawców, o ile są już znani. Brak informacji w formularzu oferty w sprawie zakresu zamówienia powierzanego podwykonawcom będzie traktowany, jako deklaracja samodzielnej realizacji zamówienia przez Wykonawcę.
Interne Kennung: FN.271.1.2025 - Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej i mienia Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Police Sp. z o.o.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w tym zadaniu jest: 1) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w związku z posiadanym mieniem i prowadzoną działalnością, 2) ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, 3) ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części zamówienia określony został w załączniku nr 1 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia, w tym w załącznikach A.2, A.6, C.4, D.2, E.2. Usługi muszą być wykonane zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz na warunkach ustalonych w umowie do zadania nr 3 oraz SWZ. 3. Opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 1 do SWZ zawiera informacje o charakterze poufnym. Zamawiający udostępnieni ten załącznik Wykonawcy przesyłając go na dedykowany adres mailowy osoby uprawnionej do reprezentowania Wykonawcy wskazany we wniosku przesłanym do Zamawiającego, zgodnym ze wzorem stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ. Wykonawca przesyła wniosek w formie i w sposób określony w rozdziale VI SWZ. Zamawiający prześle informacje poufne Wykonawcy najpóźniej następnego dnia roboczego od otrzymania wniosku Wykonawcy. Dokumenty /informacje o charakterze poufnym (w tym zmiany i wyjaśnienia treści SWZ w zakresie załącznika nr 1 będą przesyłane na adres poczty elektronicznej wskazany przez Wykonawców w przesłanym wniosku. Dokumenty /informacje o charakterze poufnym będą udostępniane wyłącznie podmiotom prowadzącym działalność ubezpieczeniową w świetle przepisów ustawy z dnia 11 września 2015 r. o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej. Wykonawca zobowiązuje się wykorzystywać dokumenty / informacje poufne wyłącznie celem przygotowania oferty w niniejszym postępowaniu. Wykonawca jest zobowiązany do zachowania poufnego charakteru wszystkich otrzymanych dokumentów i informacji uzyskanych w związku z prowadzeniem niniejszego postępowania zgodnie z zasadą określoną w ustawie o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej. Wykonawca jest zobowiązany do dołożenia wszelkich starań w celu zabezpieczenia poufnych informacji przed dostępem nieupoważnionych osób trzecich.4. W formularzu oferty, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, należy zawrzeć szczegółową informację określającą, które z zapisów ogólnych warunków ubezpieczenia bądź innych wzorców umów korzystniejszych dla Zamawiającego lub ubezpieczonych niż postanowienia niniejszej SWZ - jeżeli takie zapisy występują - nie będą obowiązywać w ofercie. Brak informacji oznacza zaoferowanie przez Wykonawcę zapisów korzystniejszych dla Zamawiającego lub ubezpieczonych. 5. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7 ustawy PZP w wysokości do 15% wartości zamówienia podstawowego w zakresie każdego zadania. Zamówienie takie będzie polegało na powtórzeniu podobnych usług do tych objętych zamówieniem podstawowym. Zamówienie zostanie udzielone w trybie z wolnej ręki. Zamówienie będzie realizowane na warunkach zbliżonych do warunków określonych w umowie zawartej po przeprowadzeniu przedmiotowego postępowania po uzgodnieniach z Wykonawcą, realizującym zamówienie podstawowe, przy założeniu, że uzgadniane warunki nie będą mniej korzystne dla Zamawiającego niż warunki zamówienia podstawowego, chyba że w momencie uzgodnień zaistnieją okoliczności, których nie można było przewidzieć w czasie udzielania zamówienia podstawowego, które uniemożliwią uzgodnienie warunków nie gorszych niż określone dla realizacji zamówienia podstawowego. 6. Zamawiający zastrzega obowiązek osobistego wykonania przez Wykonawcę następujących kluczowych części zamówienia na usługi: udzielenie ochrony ubezpieczeniowej w postaci gotowości zapłaty określonego w umowie odszkodowania lub innego świadczenia za szkodę powstałą wskutek przewidzianego w umowie wypadku. Wykonawca, który zamierza powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy jest zobowiązany wskazać w formularzu oferty, stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ, części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcy oraz podać firmy podwykonawców, o ile są już znani. Brak informacji w formularzu oferty w sprawie zakresu zamówienia powierzanego podwykonawcom będzie traktowany, jako deklaracja samodzielnej realizacji zamówienia przez Wykonawcę.
Interne Kennung: FN.271.1.2025 - Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Ubezpieczenie Wspólnot Mieszkaniowych administrowanych przez ZGKIM
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w tym zadaniu jest: 1) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Wspólnot Mieszkaniowych administrowanych przez ZGKiM, 2) ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk Wspólnot Mieszkaniowych administrowanych przez ZGKiM. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części zamówienia określony został w załączniku nr 1 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia, w tym w załącznikach A.1, A.3, C.2. Usługi muszą być wykonane zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz na warunkach ustalonych w umowie do zadania nr 4 oraz SWZ. 3. Opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 1 do SWZ zawiera informacje o charakterze poufnym. Zamawiający udostępnieni ten załącznik Wykonawcy przesyłając go na dedykowany adres mailowy osoby uprawnionej do reprezentowania Wykonawcy wskazany we wniosku przesłanym do Zamawiającego, zgodnym ze wzorem stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ. Wykonawca przesyła wniosek w formie i w sposób określony w rozdziale VI SWZ. Zamawiający prześle informacje poufne Wykonawcy najpóźniej następnego dnia roboczego od otrzymania wniosku Wykonawcy. Dokumenty /informacje o charakterze poufnym (w tym zmiany i wyjaśnienia treści SWZ w zakresie załącznika nr 1 będą przesyłane na adres poczty elektronicznej wskazany przez Wykonawców w przesłanym wniosku. Dokumenty /informacje o charakterze poufnym będą udostępniane wyłącznie podmiotom prowadzącym działalność ubezpieczeniową w świetle przepisów ustawy z dnia 11 września 2015 r. o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej. Wykonawca zobowiązuje się wykorzystywać dokumenty / informacje poufne wyłącznie celem przygotowania oferty w niniejszym postępowaniu. Wykonawca jest zobowiązany do zachowania poufnego charakteru wszystkich otrzymanych dokumentów i informacji uzyskanych w związku z prowadzeniem niniejszego postępowania zgodnie z zasadą określoną w ustawie o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej. Wykonawca jest zobowiązany do dołożenia wszelkich starań w celu zabezpieczenia poufnych informacji przed dostępem nieupoważnionych osób trzecich.4. W formularzu oferty, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, należy zawrzeć szczegółową informację określającą, które z zapisów ogólnych warunków ubezpieczenia bądź innych wzorców umów korzystniejszych dla Zamawiającego lub ubezpieczonych niż postanowienia niniejszej SWZ - jeżeli takie zapisy występują - nie będą obowiązywać w ofercie. Brak informacji oznacza zaoferowanie przez Wykonawcę zapisów korzystniejszych dla Zamawiającego lub ubezpieczonych. 5. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7 ustawy PZP w wysokości do 15% wartości zamówienia podstawowego w zakresie każdego zadania. Zamówienie takie będzie polegało na powtórzeniu podobnych usług do tych objętych zamówieniem podstawowym. Zamówienie zostanie udzielone w trybie z wolnej ręki. Zamówienie będzie realizowane na warunkach zbliżonych do warunków określonych w umowie zawartej po przeprowadzeniu przedmiotowego postępowania po uzgodnieniach z Wykonawcą, realizującym zamówienie podstawowe, przy założeniu, że uzgadniane warunki nie będą mniej korzystne dla Zamawiającego niż warunki zamówienia podstawowego, chyba że w momencie uzgodnień zaistnieją okoliczności, których nie można było przewidzieć w czasie udzielania zamówienia podstawowego, które uniemożliwią uzgodnienie warunków nie gorszych niż określone dla realizacji zamówienia podstawowego. 6. Zamawiający zastrzega obowiązek osobistego wykonania przez Wykonawcę następujących kluczowych części zamówienia na usługi: udzielenie ochrony ubezpieczeniowej w postaci gotowości zapłaty określonego w umowie odszkodowania lub innego świadczenia za szkodę powstałą wskutek przewidzianego w umowie wypadku. Wykonawca, który zamierza powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy jest zobowiązany wskazać w formularzu oferty, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcy oraz podać firmy podwykonawców, o ile są już znani. Brak informacji w formularzu oferty w sprawie zakresu zamówienia powierzanego podwykonawcom będzie traktowany, jako deklaracja samodzielnej realizacji zamówienia przez Wykonawcę.
Interne Kennung: FN.271.1.2025 - Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w tym zadaniu jest: 1) ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków strażaków, 2) ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków sołtysów,3) ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków uczestników zawodów sportowych organizowanych przez Urząd Miejski, 4) ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków uczestników wycieczek organizowanych przez Rady Osiedli i Rady Sołectw. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części zamówienia określony został w załączniku nr 1 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia. Usługi muszą być wykonane zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz na warunkach ustalonych w umowie do zadania nr 5 oraz SWZ. 3. Opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 1 do SWZ zawiera informacje o charakterze poufnym. Zamawiający udostępnieni ten załącznik Wykonawcy przesyłając go na dedykowany adres mailowy osoby uprawnionej do reprezentowania Wykonawcy wskazany we wniosku przesłanym do Zamawiającego, zgodnym ze wzorem stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ. Wykonawca przesyła wniosek w formie i w sposób określony w rozdziale VI SWZ. Zamawiający prześle informacje poufne Wykonawcy najpóźniej następnego dnia roboczego od otrzymania wniosku Wykonawcy. Dokumenty /informacje o charakterze poufnym (w tym zmiany i wyjaśnienia treści SWZ w zakresie załącznika nr 1 będą przesyłane na adres poczty elektronicznej wskazany przez Wykonawców w przesłanym wniosku. Dokumenty /informacje o charakterze poufnym będą udostępniane wyłącznie podmiotom prowadzącym działalność ubezpieczeniową w świetle przepisów ustawy z dnia 11 września 2015 r. o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej. Wykonawca zobowiązuje się wykorzystywać dokumenty / informacje poufne wyłącznie celem przygotowania oferty w niniejszym postępowaniu. Wykonawca jest zobowiązany do zachowania poufnego charakteru wszystkich otrzymanych dokumentów i informacji uzyskanych w związku z prowadzeniem niniejszego postępowania zgodnie z zasadą określoną w ustawie o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej. Wykonawca jest zobowiązany do dołożenia wszelkich starań w celu zabezpieczenia poufnych informacji przed dostępem nieupoważnionych osób trzecich.4. W formularzu oferty, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, należy zawrzeć szczegółową informację określającą, które z zapisów ogólnych warunków ubezpieczenia bądź innych wzorców umów korzystniejszych dla Zamawiającego lub ubezpieczonych niż postanowienia niniejszej SWZ - jeżeli takie zapisy występują - nie będą obowiązywać w ofercie. Brak informacji oznacza zaoferowanie przez Wykonawcę zapisów korzystniejszych dla Zamawiającego lub ubezpieczonych. 5. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7 ustawy PZP w wysokości do 15% wartości zamówienia podstawowego w zakresie każdego zadania. Zamówienie takie będzie polegało na powtórzeniu podobnych usług do tych objętych zamówieniem podstawowym. Zamówienie zostanie udzielone w trybie z wolnej ręki. Zamówienie będzie realizowane na warunkach zbliżonych do warunków określonych w umowie zawartej po przeprowadzeniu przedmiotowego postępowania po uzgodnieniach z Wykonawcą, realizującym zamówienie podstawowe, przy założeniu, że uzgadniane warunki nie będą mniej korzystne dla Zamawiającego niż warunki zamówienia podstawowego, chyba że w momencie uzgodnień zaistnieją okoliczności, których nie można było przewidzieć w czasie udzielania zamówienia podstawowego, które uniemożliwią uzgodnienie warunków nie gorszych niż określone dla realizacji zamówienia podstawowego. 6. Zamawiający zastrzega obowiązek osobistego wykonania przez Wykonawcę następujących kluczowych części zamówienia na usługi: udzielenie ochrony ubezpieczeniowej w postaci gotowości zapłaty określonego w umowie odszkodowania lub innego świadczenia za szkodę powstałą wskutek przewidzianego w umowie wypadku. Wykonawca, który zamierza powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy jest zobowiązany wskazać w formularzu oferty, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcy oraz podać firmy podwykonawców, o ile są już znani. Brak informacji w formularzu oferty w sprawie zakresu zamówienia powierzanego podwykonawcom będzie traktowany, jako deklaracja samodzielnej realizacji zamówienia przez Wykonawcę.
Interne Kennung: FN.271.1.2025 - Zadanie nr 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66512100 Unfallversicherungen
Los: LOT-0006
Titel: Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej członków Ochotniczych Straży Pożarnych.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w tym zadaniu jest: ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej członków Ochotniczych Straży Pożarnych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części zamówienia określony został w załączniku nr 1 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia. Usługi muszą być wykonane zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz na warunkach ustalonych w umowie do zadania nr 6 oraz SWZ. 3.Opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 1 do SWZ zawiera informacje o charakterze poufnym. Zamawiający udostępnieni ten załącznik Wykonawcy przesyłając go na dedykowany adres mailowy osoby uprawnionej do reprezentowania Wykonawcy wskazany we wniosku przesłanym do Zamawiającego, zgodnym ze wzorem stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ. Wykonawca przesyła wniosek w formie i w sposób określony w rozdziale VI SWZ. Zamawiający prześle informacje poufne Wykonawcy najpóźniej następnego dnia roboczego od otrzymania wniosku Wykonawcy. Dokumenty /informacje o charakterze poufnym (w tym zmiany i wyjaśnienia treści SWZ w zakresie załącznika nr 1 będą przesyłane na adres poczty elektronicznej wskazany przez Wykonawców w przesłanym wniosku. Dokumenty /informacje o charakterze poufnym będą udostępniane wyłącznie podmiotom prowadzącym działalność ubezpieczeniową w świetle przepisów ustawy z dnia 11 września 2015 r. o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej. Wykonawca zobowiązuje się wykorzystywać dokumenty / informacje poufne wyłącznie celem przygotowania oferty w niniejszym postępowaniu. Wykonawca jest zobowiązany do zachowania poufnego charakteru wszystkich otrzymanych dokumentów i informacji uzyskanych w związku z prowadzeniem niniejszego postępowania zgodnie z zasadą określoną w ustawie o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej. Wykonawca jest zobowiązany do dołożenia wszelkich starań w celu zabezpieczenia poufnych informacji przed dostępem nieupoważnionych osób trzecich.4. W formularzu oferty, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, należy zawrzeć szczegółową informację określającą, które z zapisów ogólnych warunków ubezpieczenia bądź innych wzorców umów korzystniejszych dla Zamawiającego lub ubezpieczonych niż postanowienia niniejszej SWZ - jeżeli takie zapisy występują - nie będą obowiązywać w ofercie. Brak informacji oznacza zaoferowanie przez Wykonawcę zapisów korzystniejszych dla Zamawiającego lub ubezpieczonych. 5. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7 ustawy PZP w wysokości do 15% wartości zamówienia podstawowego w zakresie każdego zadania. Zamówienie takie będzie polegało na powtórzeniu podobnych usług do tych objętych zamówieniem podstawowym. Zamówienie zostanie udzielone w trybie z wolnej ręki. Zamówienie będzie realizowane na warunkach zbliżonych do warunków określonych w umowie zawartej po przeprowadzeniu przedmiotowego postępowania po uzgodnieniach z Wykonawcą, realizującym zamówienie podstawowe, przy założeniu, że uzgadniane warunki nie będą mniej korzystne dla Zamawiającego niż warunki zamówienia podstawowego, chyba że w momencie uzgodnień zaistnieją okoliczności, których nie można było przewidzieć w czasie udzielania zamówienia podstawowego, które uniemożliwią uzgodnienie warunków nie gorszych niż określone dla realizacji zamówienia podstawowego. 6. Zamawiający zastrzega obowiązek osobistego wykonania przez Wykonawcę następujących kluczowych części zamówienia na usługi: udzielenie ochrony ubezpieczeniowej w postaci gotowości zapłaty określonego w umowie odszkodowania lub innego świadczenia za szkodę powstałą wskutek przewidzianego w umowie wypadku. Wykonawca, który zamierza powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy jest zobowiązany wskazać w formularzu oferty, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcy oraz podać firmy podwykonawców, o ile są już znani. Brak informacji w formularzu oferty w sprawie zakresu zamówienia powierzanego podwykonawcom będzie traktowany, jako deklaracja samodzielnej realizacji zamówienia przez Wykonawcę.
Interne Kennung: FN.271.1.2025 - Zadanie 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
Los: LOT-0007
Titel: Ubezpieczenia komunikacyjne Gminy Police wraz z instytucjami kultury, jednostkami organizacyjnymi, pomocniczymi oraz Ochotniczymi Strażami Pożarnymi
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w tym zadaniu jest: 1) obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych (OC), zgodnie z ustawą z dnia 22 maja 2003 r. o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych; w tym odpowiedzialność cywilna posiadacza pojazdów mechanicznych w ruchu zagranicznym „Zielona Karta” (ZK), 2).ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów (NNW), 3) ubezpieczenie pojazdów mechanicznych od utraty, zniszczenia lub uszkodzenia - auto-casco (AC), 4) ubezpieczenie assistance (ASS). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części zamówienia określony został w załączniku nr 1 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia, w tym w załącznikach A.4, A.5, F. Usługi muszą być wykonane zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz na warunkach ustalonych w umowie do zadania nr 7 oraz SWZ. 3. Opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 1 do SWZ zawiera informacje o charakterze poufnym. Zamawiający udostępnieni ten załącznik Wykonawcy przesyłając go na dedykowany adres mailowy osoby uprawnionej do reprezentowania Wykonawcy wskazany we wniosku przesłanym do Zamawiającego, zgodnym ze wzorem stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ. Wykonawca przesyła wniosek w formie i w sposób określony w rozdziale VI SWZ. Zamawiający prześle informacje poufne Wykonawcy najpóźniej następnego dnia roboczego od otrzymania wniosku Wykonawcy. Dokumenty /informacje o charakterze poufnym (w tym zmiany i wyjaśnienia treści SWZ w zakresie załącznika nr 1 będą przesyłane na adres poczty elektronicznej wskazany przez Wykonawców w przesłanym wniosku. Dokumenty /informacje o charakterze poufnym będą udostępniane wyłącznie podmiotom prowadzącym działalność ubezpieczeniową w świetle przepisów ustawy z dnia 11 września 2015 r. o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej. Wykonawca zobowiązuje się wykorzystywać dokumenty / informacje poufne wyłącznie celem przygotowania oferty w niniejszym postępowaniu. Wykonawca jest zobowiązany do zachowania poufnego charakteru wszystkich otrzymanych dokumentów i informacji uzyskanych w związku z prowadzeniem niniejszego postępowania zgodnie z zasadą określoną w ustawie o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej. Wykonawca jest zobowiązany do dołożenia wszelkich starań w celu zabezpieczenia poufnych informacji przed dostępem nieupoważnionych osób trzecich.4. W formularzu oferty, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, należy zawrzeć szczegółową informację określającą, które z zapisów ogólnych warunków ubezpieczenia bądź innych wzorców umów korzystniejszych dla Zamawiającego lub ubezpieczonych niż postanowienia niniejszej SWZ - jeżeli takie zapisy występują - nie będą obowiązywać w ofercie. Brak informacji oznacza zaoferowanie przez Wykonawcę zapisów korzystniejszych dla Zamawiającego lub ubezpieczonych. 5. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7 ustawy PZP w wysokości do 15% wartości zamówienia podstawowego w zakresie każdego zadania. Zamówienie takie będzie polegało na powtórzeniu podobnych usług do tych objętych zamówieniem podstawowym. Zamówienie zostanie udzielone w trybie z wolnej ręki. Zamówienie będzie realizowane na warunkach zbliżonych do warunków określonych w umowie zawartej po przeprowadzeniu przedmiotowego postępowania po uzgodnieniach z Wykonawcą, realizującym zamówienie podstawowe, przy założeniu, że uzgadniane warunki nie będą mniej korzystne dla Zamawiającego niż warunki zamówienia podstawowego, chyba że w momencie uzgodnień zaistnieją okoliczności, których nie można było przewidzieć w czasie udzielania zamówienia podstawowego, które uniemożliwią uzgodnienie warunków nie gorszych niż określone dla realizacji zamówienia podstawowego. 6. Zamawiający zastrzega obowiązek osobistego wykonania przez Wykonawcę następujących kluczowych części zamówienia na usługi: udzielenie ochrony ubezpieczeniowej w postaci gotowości zapłaty określonego w umowie odszkodowania lub innego świadczenia za szkodę powstałą wskutek przewidzianego w umowie wypadku. Wykonawca, który zamierza powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy jest zobowiązany wskazać w formularzu oferty, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcy oraz podać firmy podwykonawców, o ile są już znani. Brak informacji w formularzu oferty w sprawie zakresu zamówienia powierzanego podwykonawcom będzie traktowany, jako deklaracja samodzielnej realizacji zamówienia przez Wykonawcę.
Interne Kennung: FN.271.1.2025 - Zadanie nr 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen, 66512100 Unfallversicherungen
Los: LOT-0008
Titel: Ubezpieczenia komunikacyjne Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Police Sp. z o.o.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w tym zadaniu jest: 1) obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych (OC), zgodnie z ustawą z dnia 22 maja 2003 r. o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych; w tym odpowiedzialność cywilna posiadacza pojazdów mechanicznych w ruchu zagranicznym „Zielona Karta” (ZK), 2) ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów (NNW), 3) ubezpieczenie pojazdów mechanicznych od utraty, zniszczenia lub uszkodzenia - auto-casco (AC), 4) ubezpieczenie assistance (ASS). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części zamówienia określony został w załączniku nr 1 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia, w tym w załącznikach A.7, F.1. Usługi muszą być wykonane zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz na warunkach ustalonych w umowie do zadania nr 8 oraz SWZ. 3. Opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 1 do SWZ zawiera informacje o charakterze poufnym. Zamawiający udostępnieni ten załącznik Wykonawcy przesyłając go na dedykowany adres mailowy osoby uprawnionej do reprezentowania Wykonawcy wskazany we wniosku przesłanym do Zamawiającego, zgodnym ze wzorem stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ. Wykonawca przesyła wniosek w formie i w sposób określony w rozdziale VI SWZ. Zamawiający prześle informacje poufne Wykonawcy najpóźniej następnego dnia roboczego od otrzymania wniosku Wykonawcy. Dokumenty /informacje o charakterze poufnym (w tym zmiany i wyjaśnienia treści SWZ w zakresie załącznika nr 1 będą przesyłane na adres poczty elektronicznej wskazany przez Wykonawców w przesłanym wniosku. Dokumenty /informacje o charakterze poufnym będą udostępniane wyłącznie podmiotom prowadzącym działalność ubezpieczeniową w świetle przepisów ustawy z dnia 11 września 2015 r. o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej. Wykonawca zobowiązuje się wykorzystywać dokumenty / informacje poufne wyłącznie celem przygotowania oferty w niniejszym postępowaniu. Wykonawca jest zobowiązany do zachowania poufnego charakteru wszystkich otrzymanych dokumentów i informacji uzyskanych w związku z prowadzeniem niniejszego postępowania zgodnie z zasadą określoną w ustawie o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej. Wykonawca jest zobowiązany do dołożenia wszelkich starań w celu zabezpieczenia poufnych informacji przed dostępem nieupoważnionych osób trzecich.4. W formularzu oferty, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, należy zawrzeć szczegółową informację określającą, które z zapisów ogólnych warunków ubezpieczenia bądź innych wzorców umów korzystniejszych dla Zamawiającego lub ubezpieczonych niż postanowienia niniejszej SWZ - jeżeli takie zapisy występują - nie będą obowiązywać w ofercie. Brak informacji oznacza zaoferowanie przez Wykonawcę zapisów korzystniejszych dla Zamawiającego lub ubezpieczonych. 5. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7 ustawy PZP w wysokości do 15% wartości zamówienia podstawowego w zakresie każdego zadania. Zamówienie takie będzie polegało na powtórzeniu podobnych usług do tych objętych zamówieniem podstawowym. Zamówienie zostanie udzielone w trybie z wolnej ręki. Zamówienie będzie realizowane na warunkach zbliżonych do warunków określonych w umowie zawartej po przeprowadzeniu przedmiotowego postępowania po uzgodnieniach z Wykonawcą, realizującym zamówienie podstawowe, przy założeniu, że uzgadniane warunki nie będą mniej korzystne dla Zamawiającego niż warunki zamówienia podstawowego, chyba że w momencie uzgodnień zaistnieją okoliczności, których nie można było przewidzieć w czasie udzielania zamówienia podstawowego, które uniemożliwią uzgodnienie warunków nie gorszych niż określone dla realizacji zamówienia podstawowego. 6. Zamawiający zastrzega obowiązek osobistego wykonania przez Wykonawcę następujących kluczowych części zamówienia na usługi: udzielenie ochrony ubezpieczeniowej w postaci gotowości zapłaty określonego w umowie odszkodowania lub innego świadczenia za szkodę powstałą wskutek przewidzianego w umowie wypadku. Wykonawca, który zamierza powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy jest zobowiązany wskazać w formularzu oferty, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcy oraz podać firmy podwykonawców, o ile są już znani. Brak informacji w formularzu oferty w sprawie zakresu zamówienia powierzanego podwykonawcom będzie traktowany, jako deklaracja samodzielnej realizacji zamówienia przez Wykonawcę.
Interne Kennung: FN.271.1.2025 - Zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Ubezpieczenie casco łodzi i odpowiedzialności cywilnej armatora w związku z posiadaniem i eksploatacją jednostki pływającej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w tym zadaniu jest Ubezpieczenie casco łodzi i odpowiedzialności cywilnej armatora w związku z posiadaniem i eksploatacją jednostki pływającej. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części zamówienia określony został w załączniku nr 1 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia. Usługi muszą być wykonane zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz na warunkach ustalonych w umowie do zadania nr 9 oraz SWZ. 3. Opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 1 do SWZ zawiera informacje o charakterze poufnym. Zamawiający udostępnieni ten załącznik Wykonawcy przesyłając go na dedykowany adres mailowy osoby uprawnionej do reprezentowania Wykonawcy wskazany we wniosku przesłanym do Zamawiającego, zgodnym ze wzorem stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ. Wykonawca przesyła wniosek w formie i w sposób określony w rozdziale VI SWZ. Zamawiający prześle informacje poufne Wykonawcy najpóźniej następnego dnia roboczego od otrzymania wniosku Wykonawcy. Dokumenty /informacje o charakterze poufnym (w tym zmiany i wyjaśnienia treści SWZ w zakresie załącznika nr 1 będą przesyłane na adres poczty elektronicznej wskazany przez Wykonawców w przesłanym wniosku. Dokumenty /informacje o charakterze poufnym będą udostępniane wyłącznie podmiotom prowadzącym działalność ubezpieczeniową w świetle przepisów ustawy z dnia 11 września 2015 r. o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej. Wykonawca zobowiązuje się wykorzystywać dokumenty / informacje poufne wyłącznie celem przygotowania oferty w niniejszym postępowaniu. Wykonawca jest zobowiązany do zachowania poufnego charakteru wszystkich otrzymanych dokumentów i informacji uzyskanych w związku z prowadzeniem niniejszego postępowania zgodnie z zasadą określoną w ustawie o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej. Wykonawca jest zobowiązany do dołożenia wszelkich starań w celu zabezpieczenia poufnych informacji przed dostępem nieupoważnionych osób trzecich.4. W formularzu oferty, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, należy zawrzeć szczegółową informację określającą, które z zapisów ogólnych warunków ubezpieczenia bądź innych wzorców umów korzystniejszych dla Zamawiającego lub ubezpieczonych niż postanowienia niniejszej SWZ - jeżeli takie zapisy występują - nie będą obowiązywać w ofercie. Brak informacji oznacza zaoferowanie przez Wykonawcę zapisów korzystniejszych dla Zamawiającego lub ubezpieczonych. 5. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7 ustawy PZP w wysokości do 15% wartości zamówienia podstawowego w zakresie każdego zadania. Zamówienie takie będzie polegało na powtórzeniu podobnych usług do tych objętych zamówieniem podstawowym. Zamówienie zostanie udzielone w trybie z wolnej ręki. Zamówienie będzie realizowane na warunkach zbliżonych do warunków określonych w umowie zawartej po przeprowadzeniu przedmiotowego postępowania po uzgodnieniach z Wykonawcą, realizującym zamówienie podstawowe, przy założeniu, że uzgadniane warunki nie będą mniej korzystne dla Zamawiającego niż warunki zamówienia podstawowego, chyba że w momencie uzgodnień zaistnieją okoliczności, których nie można było przewidzieć w czasie udzielania zamówienia podstawowego, które uniemożliwią uzgodnienie warunków nie gorszych niż określone dla realizacji zamówienia podstawowego. 6. Zamawiający zastrzega obowiązek osobistego wykonania przez Wykonawcę następujących kluczowych części zamówienia na usługi: udzielenie ochrony ubezpieczeniowej w postaci gotowości zapłaty określonego w umowie odszkodowania lub innego świadczenia za szkodę powstałą wskutek przewidzianego w umowie wypadku. Wykonawca, który zamierza powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy jest zobowiązany wskazać w formularzu oferty, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcy oraz podać firmy podwykonawców, o ile są już znani. Brak informacji w formularzu oferty w sprawie zakresu zamówienia powierzanego podwykonawcom będzie traktowany, jako deklaracja samodzielnej realizacji zamówienia przez Wykonawcę.
Interne Kennung: FN.271.1.2025 - Zadanie nr 9
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66514150 Schiffsversicherungen, 66516300 Schiffshaftpflichtversicherungen