2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi kompleksowego utrzymania czystości w Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym im. dr. S. Jasińskiego w Zakopanem
Beschreibung: 1.1 Rodzaj zamówienia: USŁUGI 1.2 Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowych usług utrzymania czystości Wojewódzkiego Szpitala Rehabilitacyjnego im. dr S. Jasińskiego w Zakopanem z zachowaniem norm sanitarno-higieniczno-epidemiologicznych, dotyczących placówek opieki zdrowotnej.
Vorherige Bekanntmachung: 125069-2026
Interne Kennung: ZPP-2810-03/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1.2 Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowych usług utrzymania czystości Wojewódzkiego Szpitala Rehabilitacyjnego im. dr S. Jasińskiego w Zakopanem z zachowaniem norm sanitarno-higieniczno-epidemiologicznych, dotyczących placówek opieki zdrowotnej. 1.3 Usługa dotyczy: a) Szpital budynek główny - Oddziałów szpitalnych oraz Ośrodków Dziennej Rehabilitacji - Działu Fizjoterapii w tym basen - Specjalistycznych Poradni szpitala - Działu Administracyjno – Eksploatacyjnego b) Budynek mieszkalno-administracyjny 9A - Mieszkania terapeutyczne - pokoje gościnne (korytarz, wc, łazienka, kuchenka) - klatka główna schodowa – budynek główny 9A c) Budynek Dyrektorówka 8 Centrum Edukacji Prozdrowotnej - sala rehabilitacyjna, konferencyjna o pow. 6810 m² na podstawie wykazu pomieszczeń do świadczenia usługi ze szczegółowym metrażem według załącznika nr 12 do SWZ/UMOWY.