2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs nieograniczony, jednoetapowy, realizacyjny na opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej dla przedsięwzięcia pn. „Centrum Przesiadkowe Jamno” w Koszalinie
Beschreibung: Konkurs jest Konkursem nieograniczonym, jednoetapowym i realizacyjnym. Celem Konkursu jest uzyskanie, w wyniku przeprowadzenia szerokiej konfrontacji twórczych prac projektowych, najlepszej pod względem architektonicznym, przestrzennym i funkcjonalno-użytkowym całościowej koncepcji urbanistyczno-architektonicznej dla przedsięwzięcia pn. „Centrum Przesiadkowe Jamno” w Koszalinie, w przestrzeni fragmentu miasta Koszalina, w obszarze wskazanym w Załączniku do Regulaminu jako zakres opracowania Konkursowego. Zamawiający oczekuje, że koncepcja zagospodarowania i zabudowy w sposób spójny i harmonijny wpisze się w istniejący kontekst urbanistyczny, odpowiadając na aktualne potrzeby społeczne, środowiskowe i techniczne. Wszelka komunikacja w Konkursie, w tym składanie Prac Konkursowych, składanie wniosków o wyjaśnienie treści Regulaminu Konkursu, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między Organizatorem a Uczestnikiem Konkursu lub podmiotami zainteresowanymi udziałem w Konkursie odbywa się wyłącznie przy użyciu Elektronicznej Platformy Konkursowej za wyjątkami określonymi w Regulaminie Konkursu a dotyczącymi Prac Konkursowych. Konkurs prowadzony jest w procedurze Konkursu nieograniczonego i jednoetapowego: a) składanie przez Uczestników Konkursu Prac Konkursowych wraz ze Zgłoszeniem udziału w Konkursie wraz z Kartą identyfikacyjną Pracy Konkursowej w terminie określonym w Harmonogramie Konkursu; zakres rzeczowy, forma opracowania oraz sposób prezentacji Prac Konkursowych zostały określone w Rozdziale V Regulaminu Konkursu, b) ocena zanonimizowanych Prac Konkursowych przez Sąd Konkursowy na podstawie kryteriów określonych w Rozdziale VI Regulaminu Konkursu oraz wybór najlepszej Pracy Konkursowej (I Nagroda) i przyznanie pozostałych Nagród zgodnie z postanowieniami Rozdziału VII Regulaminu, c) zatwierdzenie przez Kierownika Zamawiającego rozstrzygnięcia Konkursu i oficjalne ogłoszenie wyników Konkursu, d) uprawomocnienie się wyników rozstrzygnięcia Konkursu. Nagrodami w Konkursie są trzy (3) Nagrody pieniężne (I, II i III Nagroda) i trzy (3) Nagrody pieniężne w formie wyróżnień oraz zaproszenie Uczestnika Konkursu, którego Praca Konkursowa otrzymała I Nagrodę do negocjacji w trybie zamówienia z wolnej ręki, w celu wykonania Usługi na podstawie Pracy Konkursowej.
Interne Kennung: Konkurs SARP numer 1093
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Konkurs jest konkursem realizacyjnym tzn. takim, w którym Nagrodą jest Nagroda pieniężna oraz zaproszenie autora (Uczestnika Konkursu) wybranej Pracy Konkursowej do negocjacji w trybie zamówienia z wolnej ręki, w celu wykonania usługi na podstawie Pracy Konkursowej. Konkurs prowadzony jest w procedurze Konkursu nieograniczonego i jednoetapowego.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71400000 Stadtplanung und Landschaftsgestaltung, 71220000 Architekturentwurf, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71420000 Landschaftsgestaltung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Konkurs jest Konkursem nieograniczonym, jednoetapowym i realizacyjnym. Celem Konkursu jest uzyskanie, w wyniku przeprowadzenia szerokiej konfrontacji twórczych prac projektowych, najlepszej pod względem architektonicznym, przestrzennym i funkcjonalno-użytkowym całościowej koncepcji urbanistyczno-architektonicznej dla przedsięwzięcia pn. „Centrum Przesiadkowe Jamno” w Koszalinie, w przestrzeni fragmentu miasta Koszalina, w obszarze wskazanym w Załączniku do Regulaminu jako zakres opracowania Konkursowego. Zamawiający oczekuje, że koncepcja zagospodarowania i zabudowy w sposób spójny i harmonijny wpisze się w istniejący kontekst urbanistyczny, odpowiadając na aktualne potrzeby społeczne, środowiskowe i techniczne. Szacunkowy planowany łączny koszt realizacji Inwestycji w stanie wykończonym w zakresie wymienionym w projekcie Umowy na prace projektowe oraz sprawowanie nadzoru autorskiego nie przekroczy kwoty: 37 000 000,00 zł brutto. Szacunkowy planowany łączny koszt brutto wykonania Dokumentacji projektowej dotyczącej Inwestycji nie przekroczy kwoty stanowiącej 4,0 % planowanego łącznego kosztu realizacji Inwestycji brutto.