201103-2026 - Vorankündigung – Direktvergabe
Polen – Reklamedienste – Usługi promocyjne świadczone przez Fundację Automobilistów na rzecz GZM w ramach wydarzenia pn. „Rajd Polski”, który odbędzie się w dniach od 24 do 26 lipca 2026 r.
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi promocyjne świadczone przez Fundację Automobilistów na rzecz GZM w ramach wydarzenia pn. „Rajd Polski”, który odbędzie się w dniach od 24 do 26 lipca 2026 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług promocyjnych świadczonych przez Fundację Automobilistów w ramach „Rajdu Polski”, który odbędzie się w dniach od 24 do 26 lipca 2026 r.
Interne Kennung: ZP.270.8.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
5. Los
Los: LOT-0001