201131-2025 - Wettbewerb
Polen – Technische Computerunterstützung – Przedłużenie gwarancji dla macierzy dyskowych CUPT.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przedłużenie gwarancji dla macierzy dyskowych CUPT.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Przedłużenie gwarancji jakości dla macierzy dyskowych będących w posiadaniu Centrum Unijnych Projektów Transportowych. 2. Przedmiot zamówienia podzielony został na dwie części: 2.1 Część I – Przedłużenie gwarancji dla macierzy dyskowej Pure 2.2 Część II – Przedłużenie gwarancji dla macierzy dyskowej NetApp
Interne Kennung: 4.2025.ZAM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przedłużenie gwarancji dla macierzy dyskowej Pure.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przedłużenie gwarancji dla macierzy dyskowej Pure Storage oraz komponentów, będących w posiadaniu Zamawiającego, wskazanych w OPZ stanowiącym Załącznik nr 1.1 do SWZ.
Interne Kennung: Część I
Menge: 48
Los: LOT-0002
Titel: Przedłużenie gwarancji dla macierzy dyskowej NetApp.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przedłużenie gwarancji dla macierzy dyskowej NetApp oraz komponentów, będących w posiadaniu Zamawiającego, wskazanych w OPZ stanowiącym Załącznik nr 1.1 do SWZ.
Interne Kennung: Część II